BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Ledeč nad Sázavou - Havl. Brod 7:5 - Osmáci v Ledči dvakrát vedli, nakonec se však vrátili s prázdnou
Osmáci v Ledči dvakrát vedli, nakonec se však vrátili s prázdnou

27.01.2020 | Ladislav Vácha

Osmáci v derby Vysočiny na ledě Ledče nad Sázavou hned dvakrát vedli, když se v obou případech trefil Adam Bernard. Soupeř však v prostřední části udeřil hned šestkrát a vytvořil si rozhodující náskok. Po dvou třetinách vedl 7:3, z brodského tábora snižoval Filip Kozlík. Ve třetí třetině mladí Bruslaři ještě zabojovali, když dvěma góly vykřesal naději Martin Hlava, ale víc už svěřenci trenéra Jaroslava Bence nestihli a padli 5:7.

20., sobota 25.1.2020
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
7:5
(1:1, 6:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 19. Vrána, 24. Krajíček (Dvořák), 26. Kafka (Kouba), 26. Kafka (Dvořák), 30. Kafka (Dvořák), 37. Kourek (Krajíček), 40. Kouba – 11. Bernard (J. Kachlíř), 23. Bernard, 33. F. Kozlík (Frühbauer), 48. Hlava, 57. Hlava (J. Kachlíř). Rozhodčí: Jan Malík, Michal Kotlík. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3, 7:3, 7:5.

HC Ledeč nad Sázavou: Novák (30. Neuman) – Fišer, Kouba, Vrána (C) Kourek – Žatečka, Dvořák, Krajíček, Lebeda, Šimek, Kafka, Krecl

BK Havlíčkův Brod: Jirák (30. Škoda) – Gablech, Kocman, D. Kachlíř – Zvolánek, Bernard, Petržílek, Brož, Hlava, J. Kachlíř (C), Frühbauer, F. Kozlík