BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Světlá nad Sázavou 6:5 - Osmáci zvládli divokou přestřelku a doma udolali bojovnou Světlou
Osmáci zvládli divokou přestřelku a doma udolali bojovnou Světlou

11.10.2020 | Ladislav Vácha

Osmáci se v neděli střetli na ledě Kotliny v rámci derby Vysočiny s nedalekou Světlou nad Sázavou. I když po úvodní dvacetiminutovce vedli 2:1, mladí Skláři dokonali na začátku druhé třetiny obrat. Domácí však ještě před druhou sirénou odpověděli třemi vstřelenými brankami a když ve 49. minutě zvýšili už na 6:3, vypadalo to, že je rozhodnuto. Ale omyl! Soupeř dvěma góly snížil na nejtěsnější rozdíl. Parta z Kotliny už si ale vítězství utéct nenechala a po těsném výsledku 6:5 se mohla radovat. Hosté si však zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, protože do Havlíčkova Brodu přijeli jen s deseti hráči do pole. (Foto: Markéta Křížová)

6., sobota 10.10.2020
BK Havlíčkův Brod - HC Světlá nad Sázavou
HC Světlá nad Sázavou
6:5
(2:1, 3:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 11. Hospodka (Kubíček), 20. Adamec (Kraučuk), 27. Konvalina (Kraučuk), 35. Hospodka, 36. O. Suchý (Holejšovský), 49. O. Suchý (Konvalina) – 16. Šíma (Svírák), 24. Brožek (Dobrý), 26. Svírák (Dobrý), 52. Brožek (Šíma), 59. Hrodek. Rozhodčí: Jan Blaha, David Spilka. Vyloučení: 2:0. Bez využití. V oslabení: 0:0. Bez diváků. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 6:3, 6:5.

BK Havlíčkův Brod: Vít Jirák (30. Neuman) – Mička, Jak. Vaněček, Malimánek, Konvalina – Adamec, O. Suchý, Holejšovský, Kraučuk, Med, Hlava, Hospodka (A), Kubíček, Brož (C)

HC Světlá nad Sázavou: Uher – Koudela, Dobrý, Jiřík, Papež – Šíma, Brožek, Wochner, Hrodek (C), Svírák, Roučka