BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Jihlava - Havl. Brod 10:1 - Osmákům se derby nepovedlo, z Jihlavy si přivezli desítku
Osmákům se derby nepovedlo, z Jihlavy si přivezli desítku

21.09.2021 | Ladislav Vácha

Hokejistům 8. třídy Havlíčkova Brodu se o víkendu nepovedlo derby Vysočiny v Jihlavě, kde padli vysoko 1:10. Po dvou třetinách prohrávali o čtyři branky, ale v závěrečné periodě inkasovali hned šestkrát, a z toho hned tři góly dostali v poslední minutě. Čestnou branku mladých Bruslařů vstřelil Dominik Vaněček.

2.kolo, sobota 18.9.2021
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava - BK Havlíčkův Brod
10:1
(2:0, 2:0, 6:1)
Branky a nahrávky: 3. Lukáš, 5. Beraczka (Pešl), 25. Pešl (Drdla), 26. Staněk (Kubíček), 52. Lukáš, 55. Pešl (Stupka), 59. Beraczka (Stupka, Falta), 60. Kubíček (Drdla), 60. Falta (Toman), 60. Pešl (Stupka) – 44. D. Vaněček (N. G. Partl, Š. Svoboda). Rozhodčí: Vojtěch Kouba – Jan Trávník, Gabriela Šťastná. Vyloučení: 0:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 10:1.

HC Dukla Jihlava: Ždimera (Menšík) – Lukáš, Drdla, Beraczka, Pešl – Staněk, Matulka, Kunc, Přibyl (C), Toman, Kubíček, Stupka, Falta

BK Havlíčkův Brod: Štáfl – Š. Svoboda, Mečiar, Rasocha, Malimánek, Oumara – T. Svoboda, Soukal, Med, Jirák, Tecl, Lang, D. Vaněček, N. G. Partl (C)