27. 10. 2017 | Ladislav Vácha

Páťáci sahali po bodu, ale Pelhřimov rozhodl v poslední minutě

Hráči 5. třídy přivítali v domácím prostředí Pelhřimov a úvodní dvacetiminutovka se jim povedla, když po ní vedli těsně 3:2. Medvědi však předvedli skvělý obrat, a i když mladí Bruslaři dokázali v 53. minutě vyrovnat, nakonec opouštěli led smutní. Hosté totiž udeřili v poslední minutě a slavili těsné vítězství 5:4. Za Havlíčkův Brod se trefili Jakub a Lukáš Kachlířovi, Filip Brož a Ondřej Suchý.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

3. kolo, čtvrtek 26.10.2017 od 12:15
4:5
(3:2, 0:1, 1:2)
Havl. Brod - Pelhřimov
5. třída

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. J. Kachlíř (Hospodka), 7. Brož (Med), 20. L. Kachlíř (Hospodka), 53. Suchý (Med) – 2. Bastl (Klauda), 14. Bastl (Martínek), 25. Mojžíš, 46. Přibyl (Martínek), 60. Klauda. Rozhodčí: Miroslav Folvarský, Jakub Rubner. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.

Sestavy

Havl. Brod

Neuman (od 31. Poustka) – J. Kachlíř, Konvalina, Adamec, Kubát, Kocman, Suchý, D. Kachlíř, L. Kachlíř, Med, Hospodka, Malimánek, J. Vaněček, Kraučuk, Brož, Mička

Pelhřimov

Roh (Tomec) – Sikes, Klauda, Chaloupek, Dvořák, D. Vaněček, Bastl, Zábrana, Soukup, Přibyl, Martínek, Mojžíš

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři