BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Jihlava 2:6 - Sedmáci doma Dukle nestačili, dostali od ní šest branek
Sedmáci doma Dukle nestačili, dostali od ní šest branek

03.03.2020 | Ladislav Vácha

Sedmáci hostili na svém ledě Jihlavu a po první třetině drželi nadějný výsledek, když prohrávali 0:1. Dukla v prostřední části odskočila svému soupeři do třígólového trháku, a i když ve 46. minutě snížil Denis Kraučuk, odpověděla dalšími dvěma brankami. O snížení se sice postaral Jakub Vaněček, ale hosté uzavřeli na konečných 2:6. (Ilustrační foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

24., neděle 1.3.2020
BK Havlíčkův Brod - HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava
2:6
(0:1, 0:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 46. D. Kraučuk (O. Suchý), 55. Jakub Vaněček – 18. Macek, 26. Falta (Linhart), 27. Fink (Macek), 47. Macek, 52. Linhart (Kouba, Grabowski), 59. Macek (Tomica). Rozhodčí: Filip Honza, Karolína Juřicová. Vyloučení: 3:4, navíc Fink (JIH) 10 min. OT [NESP]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6.

BK Havlíčkův Brod: Poustka (Ferdus) – R. Mrtka (C), L. Kachlíř, Duben, Jakub Vaněček, Oumara – Malimánek, Konvalina, Adamec, O. Suchý, Čapek, Med, Hurst, D. Kraučuk, Albert

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Novák) – Podroužek, Linhart, Tomica, Vaněk, Zmrhal – Fink, Falta, Macek (C), Grabowski, Koníř, Lukáš, Kouba, Bačkovský, Čermák