BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Ml. Boleslav - Havl. Brod 3:1 - Sedmáci v Boleslavi statečně bojovali, ale na body nedosáhli
Sedmáci v Boleslavi statečně bojovali, ale na body nedosáhli

19.02.2020 | Ladislav Vácha

Mladí Bruslaři drželi na ledě silné Mladé Boleslavi krok. Po čtyřiceti minutách hry prohrávali o jedinou branku, a i když jim na začátku třetí periody Středočeši odskočili na dvoubrankový rozdíl, vykřesali jiskřičku naděje, když v 59. minutě skóroval Arel Albert. Poslední slovo však v čase 59:50 patřilo Filipu Matějkovi, který zkompletoval čistý hattrick a upravil na konečných 3:1. (Ilustrační foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

23., sobota 15.2.2020
BK Mladá Boleslav
BK Mladá Boleslav - BK Havlíčkův Brod
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 18. Matějka (Poustecký, Hanyš), 45. Matějka (Hora, Macháček), 60. Matějka (Hora) – 59. Albert (Hospodka, L. Kachlíř). Rozhodčí: Jakub Muchka, Marek Vlasta. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

BK Mladá Boleslav: Kovář (Balák) – Bagdaň, Macháček, Čapek, Tetiva (A), Kolařík, Nedvěd – Polanský, Kříž, Hašlar, Matějka, Hanyš, Hora, Poustecký (C)

BK Havlíčkův Brod: Poustka – Mečiar, R. Mrtka (C), L. Kachlíř, Duben, Jakub Vaněček, Oumara – Čech, Konvalina, Adamec, O. Suchý, Čapek, Med, Hospodka, D. Vaněček, Albert