BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Jindřichův Hradec - Havl. Brod 11:1 - Sedmáci začali porážkou, vysoko padli v Jindřichově Hradci
Sedmáci začali porážkou, vysoko padli v Jindřichově Hradci

14.09.2021 | Ladislav Vácha

Hráčům 7. třídy vstup do nové sezony nevyšel podle představ. V Jindřichově Hradci šli sice do vedení, když se v 5. minutě po Marku Domkářovi dostal k puku Josef Rakušan a měl přesnou mušku, jenže domácí Střelci dostáli svému jménu a předvedli velkolepý obrat. Už v první třetině dokázali vyrovnat a nakonec si došli pro jednoznačné vítězství 11:1.

1.kolo, neděle 12.9.2021
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Střelci Jindřichův Hradec - BK Havlíčkův Brod
11:1
(1:1, 4:0, 6:0)
Branky a nahrávky: 16. Beke (Benda, Beran), 22. Vičar (Kopřivová), 31. Benda (Beran), 36. Kotyza (Benda), 36. Benda, 45. Kotyza (Šachl, Hogaj), 47. Beke (Benda), 49. Benda (Budín), 57. Beran (Kotyza), 59. Beke (Vičar, Budín), 60. Benda – 5. Rakušan (Domkář). Rozhodčí: David Bušta, Hynek Havelka. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:1, 11:1.

HC Střelci Jindřichův Hradec: Kalkus – Hogaj, Šachl, Máchová, Budín, Kopřivová – Benda (C), Beran, Mácha, Beke, Kotyza, Vičar, Topič

BK Havlíčkův Brod: Šťastný – Procházka, Domkář, Karel, Trnka, Melena, Adamec – Rauš (C), Houfek, Šrámek, Rakušan, Machota, Miglec