BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Ledeč nad Sázavou - Havl. Brod 7:3 - Šestá třída v derby s Ledčí padla, rozhodla 2. třetina
Šestá třída v derby s Ledčí padla, rozhodla 2. třetina

24.09.2019 | Ladislav Vácha

Šesťáci odjížděli k derby do Ledče nad Sázavou posíleni domácí kanonádou s Bystřicí nad Pernštejnem, kterou v Kotlině rozstříleli 11:1. Proti dalšímu soupeři už se jim ale zdaleka tolik nedařilo. Havlíčkobrodští mladíci přitom dvakrát o gól vedli, když mířili přesně do černého Nicolas George Partl a Šimon Soukal. Ledeč však v poslední minutě prvního dějství dokonala obrat zásluhou Egarta a hlavně díky velmi povedené druhé třetině zvítězila 7:3. O poslední branku Bruslařů v utkání se postaral Filip Stupka.

2., sobota 21.9.2019
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
7:3
(3:2, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 9. Egart (Jindřichovský), 18. Žatečka (Jindřichovský, Egart), 20. Egart (Jindřichovský, Frantl), 35. Jindřichovský, 38. Jindřichovský (Hort, Egart), 39. Jindřichovský (Egart), 50. Frantl – 8. N. G. Partl, 13. Soukal (Machota), 49. Stupka (D. Vaněček). Rozhodčí: Pavel Brýdl, Vojtěch Holenda. Vyloučení: 7:7, navíc M. Prchal (LED) 10 min. OT [NESP]. Bez využití. V oslabení: 2:0. Diváci: 35. Střely na branku: 44:48 (17:17, 15:17, 12:14). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 6:2, 6:3, 7:3.

HC Ledeč nad Sázavou: Hušek – Frantl (A), M. Prchal, Chladová – Jindřichovský, Egart (C), Žatečka, Pytlík, Solník, Hort, Průdek (A), Jirava, Andrle

BK Havlíčkův Brod: Hamerník (30. Štáfl) – Stupka, Soukal, Š. Svoboda, D. Tecl, B. Mička, Rasocha, P. Suchý, D. Vaněček, Jirák, N. G. Partl (C), Machota, T. Svoboda