BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Jihlava 3:10 - Šesťáci neudrželi s Duklou vedení a obdrželi v Kotlině desítku
Šesťáci neudrželi s Duklou vedení a obdrželi v Kotlině desítku

25.02.2020 | Ladislav Vácha

Šestá třída hostila v domácím prostředí jihlavskou Duklu a neměla zápas vůbec rozehraný špatně. I když od 5. minuty prohrávala po přesném zásahu Adam Kubíčka, v úvodu prostřední části dokonala obrat dvěma slepenými góly. Trefili se Vojtěch Jirák a z trestného střílení Pavel Suchý. Hosté však ještě do druhé sirény dokonali velkolepý obrat a ve třetí periodě zvýšili z brodského pohledu už na hrozivých 2:10. O kosmetickou úpravu skóre na konečných 3:10 se v poslední minutě postaral Nicolas George Partl.

23., neděle 23.2.2020
BK Havlíčkův Brod - HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava
3:10
(0:1, 2:4, 1:5)
Branky a nahrávky: 22. Voj. Jirák (Mečiar), 23. P. Suchý (TS), 60. N. G. Partl (P. Suchý) – 5. Kubíček (Wochner), 30. T. Přibyl (Pešl, Lukáš), 32. Pešl (Staněk), 35. Pospíšil (Lukáš), 39. D. Přibyl (Drdla), 41. Staněk (Pešl), 49. Lukáš (Pešl), 56. Pešl (Drdla), 56. Pešl (Staněk), 57. Toman (Matulka). Rozhodčí: Jaroslav Žák, Karolína Juřicová. Vyloučení: 9:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:10, 3:10.

BK Havlíčkův Brod: Štáfl – Š. Svoboda, Mečiar, Kytka, Rasocha – Čech (C), Soukal, D. Tecl, P. Suchý, Karel, D. Vaněček, M. Rauš, Voj. Jirák, N. G. Partl, T. Svoboda

HC Dukla Jihlava: Menšík (Ždimera) – Tomica, Růžička, T. Přibyl, Drdla, Pospíšil, D. Přibyl – Wochner, Staněk, Matulka (C), Lukáš, Beraczka, Toman, Kubíček, Pešl, Amcha