BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Jihlava - Havl. Brod 4:2 - Šesťáci neuspěli v Jihlavě, padli o dvě branky
Šesťáci neuspěli v Jihlavě, padli o dvě branky

19.01.2020 | Ladislav Vácha

Šesťáci začali derby Vysočiny v Jihlavě skvěle a v 11. minutě šli do vedení, když se trefil Nicolas George Partl. Zanedlouho však vyrovnal Dominik Koníř a tentýž hráč dokonal obrat ve 28. minutě. Mladí Bruslaři se však nenechali zahanbit a svým druhým gólem v utkání vyrovnal Nicolas George Partl. O výsledku rozhodly dvě slepené branky ve 3. třetině. Ve 49. minutě se v rozmezí pouhých 17 sekund prosadili Matyáš Toman a Jindřich Lukáš, kteří vystřelili Dukle vítězství. Základní kámen vítězství položili mladíci z krajského města v přesilovkách, udeřili v nich hned třikrát.

14., neděle 19.1.2020
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava - BK Havlíčkův Brod
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Koníř (Gross), 28. Koníř (Matulka), 49. Toman (Pešl), 49. Lukáš (Staněk) – 11. N. G. Partl (Čech), 31. N. G. Partl (Čech, Kytka). Rozhodčí: Patrik Augusta, Jakub Jančí. Vyloučení: 4:7, navíc Zmrhal (JIH) 10 min. OT [VRAZ]. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC Dukla Jihlava: Ždimera (31. Menšík) – Růžička, Přibyl (C), Drdla, Zmrhal, Pešl – Koníř, Gross, Wochner, Staněk, Matulka, Lukáš, Beraczka, Toman, Kouba

BK Havlíčkův Brod: Ferdus (31. Petr) – Mečiar, Kytka, Rasocha, L. Kachlíř, Jakub Vaněček – Čech, Albert, D. Tecl, P. Suchý, D. Vaněček, Lang (C), Čapek, N. G. Partl, T. Svoboda