BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 1:7 - To byla jízda! Starší dorost nadělil Žďáru sedmičku a vyhrál
To byla jízda! Starší dorost nadělil Žďáru sedmičku a vyhrál

To byla jízda! Starší dorost nadělil Žďáru sedmičku a vyhrál

11.02.2018 | Štěpán Ondráček, Anna Růžičková

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Starší dorostenci se vydali na poslední zápas nadstavby, a to do nedalekého Žďáru nad Sázavou. Svěřenci Richarda Cachnína st. a Jaroslava Bence si počínali na výbornou. Mladí Bruslaři vedli po první třetině nad Plameny 4:0. Nakonec bojovníci z Kotliny opanovali celý zápas poměrem 7:1 a uštědřili svému soku nejvyšší porážku v sezóně. Do listiny střelců se zapsal třikrát kapitán týmu Marek Tecl, kterého doprovodili Matěj Krejčí, Adam Dvořák, Viktor Horák a Tomáš Kulhánek.

 
B20, neděle 11.2.2018, Na Bouchalkách
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
1:7
(0:4, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 44. Vlk (Korec, Jindra) – 6. Tecl (Cachnín), 10. Krejčí (Křehlík, Cachnín), 13. Dvořák (Tecl, Křehlík), 16. Tecl (Křehlík, Cachnín), 43. Kulhánek (Pokorný, Kopic), 54. Horák (Dvořák, Kopic), 59. Tecl (Adam). Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Tomáš Krejčí a Tomáš Kotrba. Vyloučení: 5:2, navíc Korec 10 min. OT [ZHK] a Nagy (oba ZDS) 5 + OK [ZHK]. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 31:47 (9:19, 11:13, 11:15). Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7.

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Sivák) – Černohorský, Korec, Čermák, Adámek, Filip – Dospěl, Vlk, Malenovský, Jindra, Kuluris, Mihulka, Marguš, Nagy, Vašíček

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský ) – Dvořák, Adam, Horák, Krejčí, Matula – Kopic, Pejchal, Petržilka, Kohout, Tecl, Hromádka, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál

 

Do samotného utkání vstoupily oba celky velmi odhodlaně. Již v čase 5:06 se ale hostujícímu Marku Teclovi podařilo prostřelit Radostu a otevřít tak skóre utkání. V osmé minutě byl vyloučen domácí Kuluris za hákování. Tento faul hosté v čase 9:48 potrestali, když se Matěj Krejčí krásně trefil a využil přesilovou hru svého týmu. Studená sprcha pro domácí, ale tímto zdaleka neskončila a v polovině 13. minuty se Adamu Dvořákovi povedlo jako třetímu překonat domácího brankáře.

V čase 15:41 potvrdil nadvládu hostů na ledě znovu Marek Tecl, pro kterého tato trefa znamenala již druhý přesný zásah utkání. Do kabin odcházeli po závěrečné siréně jednoznačně spokojenější hokejisté z havlíčkobrodské Kotliny, kteří vedli 4:0. Ve druhé třetině byl k vidění velmi vyrovnaný hokej a oba týmy si vytvářely pěkné šance. Ani jeden gólman v průběhu této dvacetiminutovky ale nepochybil a skóre zůstalo nezměněno.

Poslední třetinu začali dobře havlíčkobrodští Bruslaři. V čase 42:18 se trefil Tomáš Kulhánek a zvýšil tak vedení svého celku na 0:5. O necelé dvě minuty později, vykřesal jiskru naděje pro Plameny domácí útočník Zbyněk Vlk - 1:5. V 54. minutě ale zásluhou Viktora Horáka hosté odskočili do opětovného pětibrankového náskoku. Necelé dvě minuty před koncem utkání ještě zakončil krasojízdu hostů kapitán Marek Tecl, který vstřelil hattrick. Vlkova trefa tedy byla jediná, kterou téměř bezchybný Nedvěd za svá záda pustil a Bruslaři tak odjeli z Bouchalek se třemi vítěznými body.

Ohlasy trenérů

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Myslím si, že utkání jsme rozhodli už v první třetině. První útok se postaral o čtyři góly a od toho se celý zápas odvíjel. Ve třetí třetině jsme naše vedení ještě zvýšili a derby jsme nakonec zvládli. Teď máme desetidenní reprezentační přestávku a dobře se připravíme na dalších dvanáct utkání.

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
BK Havlíčkův Brod
IHC Písek