21. 12. 2016 | Richard Wagner

Zápas s David Servisem na poslední chvíli zrušen! Soupeř prostě nepřijede...

HAVLÍČKŮV BROD - Měl to být poslední ligový zápas před Vánoci. Nakonec z něj ale sejde. Českobudějovičtí zjistili den před utkáním, že se nemohou kvůli marodce dostavit v adekvátní sestavě (dle vyjádření měli dohromady asi třináct hráčů). I tak se ale trenéři dohodli, že střetnutí bude sehráno, jelikož pro Bruslařský klub bylo již téměř nemožné vzhledem k organizačním věcem utkání přeložit. V den zápasu však dopoledne oznámil tým z jihočeské metropole, že do Kotliny nedorazí. Duel byl tak na poslední chvíli zrušen a nařízena kontumace ve prospěch Bruslařů. Celek z Českých Budějovic čeká krom ztráty bodů i finanční pokuta za pozdní nahlášení nemožnosti dostavení se k zápasu.

Stanovisko BK Havlíčkův Brod ke kontumaci

V úterý došlo ke komunikaci mezi trenéry a zástupci vedení obou družstev. Po vzájemné dohodě se šlo spát s vizí, že se bude hrát. Bruslařský klub nemohl zápas narychlo odložit vzhledem k naplánované akci "Dva plus jedna", čili s lístkem na David Servis i na zápas s Bethel Royals. Dopoledne před zápasem však soupeř oznámil Českému svazu ledního hokeje, že k utkání nepřijede. Svaz tedy rozhodl o zrušení a kontumaci. Akce se vstupenkami se tedy ruší. Místo toho pro Vás chystáme na zápas s americkými mladíky přestávkové soutěže.

Omlouváme se všem fanouškům, ale z naší pozice se nedalo nic dělat. Pevně věříme, že si najdete v pátek cestu na stadion v Kotlině, abyste si napravili chuť při zápase s Bethel Royals!

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

23 kolo, středa 21.12.2016 od 18:00
5:0
(0:0, 0:0, 5:0)
Havl. Brod - David Servis
2. liga

Statistiky zápasu

Zápas byl kontumován ve prospěch Havlíčkova Brodu. Tým HC David Servis České Budějovice se nedostavil k utkání.

Sestavy

Havl. Brod

David Servis

Tabulka

# Tým Z V VP PP P B
1 Tábor 42 32 1 2 7 100
2 Příbram 41 27 3 3 8 90
3 Kobra Praha 42 25 2 4 11 83
4 Havlíčkův Brod 42 17 3 1 21 58
5 Klatovy 42 15 3 5 19 56
6 Cheb 41 12 4 0 25 44
7 Písek 42 12 0 2 28 38
8 Řisuty 42 9 2 1 30 32

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři