25. 1. 2016 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Tomáš Ludvík: Šestá výhra se cení, ale bylo to s odřenýma ušima

Havlíčkův Brod splnil povinnost a doma si poradil s předposledním Děčínem, čímž protáhl svou vítěznou šňůru za plný bodový zisk už na neuvěřitelných šest zápasů. Bruslaři si vedli dlouho skvěle a když na začátku prostřední části zvýšil Tomáš Ludvík už na 6:1, brodští fanoušci čekali další hladké vítězství. Ale ejhle! Totterova družina si pořádně zkomplikovala život, ale i přesto se mohla po výsledku 8:5 znovu radovat. „Možná to bylo tím, že jsme se přestali koncentrovat. Další gól jsme nepřidali, naopak jsme inkasovali a celá hra byla najednou úplně jiná, než jaká měla být,“ zlobil se jednadvacetiletý útočník.

Jak bys zhodnotil vítězný zápas proti Děčínu?
Myslím si, že to bylo zbytečné drama. Přitom jsme vedli 6:1. Najednou se něco stalo a bylo to už jen o jeden gól. Naštěstí jsme pak dali ještě branku a na 8:5 jsme uzavřeli trefou do prázdné brány. Je to šestá výhra za sebou, což se cení, ale bylo to s odřenýma ušima.

Zvyšoval jsi už na 6:1. Jak jsi ten gól viděl ze svého pohledu?
(směje se) Endy měl v rohu na sobě tři protihráče, výborně jim ujel a po kruhu objel celé útočné pásmo. Dal mi to dolů a já jsem to hodil žabkou před bránu na Cejpína. Myslel jsem, že gól dá už on, ale po mojí nahrávce asi nechtěl. Vrátil mi to do rohu, já jsem vyjel a viděl jsem, že gólman už je mimo bránu. Potom už jsem to bekhendem zametl do brány.

Měli jsme potom spoustu šancí a mohli jsme přidat i další branky. Co se stalo, že soupeř snížil a s námi to šlo z kopce?
Nevím. Možná to bylo tím, že jsme se přestali koncentrovat. Další gól jsme nepřidali, naopak jsme inkasovali a celá hra byla najednou úplně jiná, než jaká měla být. Dostali jsme další gól a začali jsme zbytečně bláznit, nehráli jsme jednoduše. Využili toho a snížili na 5:6, takže jsme se ještě klepali o vítězství.

Dlouho jsi měl šrám na tváři. Co se ti stalo?
Když jsme hráli doma s Kobrou Praha, tak jsem dostal bruslí. Od Vánoc jsem měl ještě trochu poraněnou ruku, jinak jsem ale železnej. (směje se)

Zahrál sis také za juniorku. Jak se to urodilo?
Nevím, jestli mi to pomohlo, ale jsem rád, že jsem si zahrál.

V sobotu vás čeká doma Tábor. S čím na něj chcete vyrukovat?
Musíme hrát tak, jako jsme hráli u nich. Hráli jsme tam dobře, čekali jsme, co soupeř vymyslí. Byl to od nás dobrý výkon. Musíme hrát opět aktivně a jednoduše, zkusit dát nějaké góly a potom si to už pohlídat.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři