31. 5. 2023 | Redakce

Aktuálně z Kotliny: Nátěr střešní konstrukce a jednání s hráči

V pátek 28. dubna proběhla valná hromada, která zvolila nový výkonný výbor a dozorčí radu. Nové vedení se dalo okamžitě do práce, protože času nemá nazbyt. Jak tedy aktuální situace vypadá?

Pokud jste šli v nedávné době kolem zimního stadionu, možná jste si všimli, že se uvnitř něco děje. Plocha, mantinely a části tribun jsou zakryté plachtami, protože právě probíhá výmalba části Kotliny, abychom se v ní všichni cítili lépe. Nový nátěr dostane především střešní konstrukce.

Prohlédněte si fotky z probíhajících prací v Kotlině na našem Instagramu

Nové vedení od svého nástupu také jedná s partnery a sponzory, realizačními týmy napříč všemi kategoriemi i s hráči. Od pondělí 29. května probíhají pohovory s hráči A-týmu, kterému začala letní příprava už před třemi týdny. Jakmile bude personální obsazení dořešené, o všem vás budeme informovat na našem webu. V průběhu června proběhne oficiální tisková konference i setkání s fanoušky.

Ve čtvrtek 1. června se uskuteční aktiv 2. ligy. Na něj vyrazí předseda klubu Miroslav Třetina a místopředseda Lukáš Endál. O obsahu jednání druholigového aktivu a postoji klubu k řešeným návrhům vás po jeho skončení budeme také informovat.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu