31. 5. 2023 | Redakce

Aktuálně z Kotliny: Nátěr střešní konstrukce a jednání s hráči

V pátek 28. dubna proběhla valná hromada, která zvolila nový výkonný výbor a dozorčí radu. Nové vedení se dalo okamžitě do práce, protože času nemá nazbyt. Jak tedy aktuální situace vypadá?

Pokud jste šli v nedávné době kolem zimního stadionu, možná jste si všimli, že se uvnitř něco děje. Plocha, mantinely a části tribun jsou zakryté plachtami, protože právě probíhá výmalba části Kotliny, abychom se v ní všichni cítili lépe. Nový nátěr dostane především střešní konstrukce.

Prohlédněte si fotky z probíhajících prací v Kotlině na našem Instagramu

Nové vedení od svého nástupu také jedná s partnery a sponzory, realizačními týmy napříč všemi kategoriemi i s hráči. Od pondělí 29. května probíhají pohovory s hráči A-týmu, kterému začala letní příprava už před třemi týdny. Jakmile bude personální obsazení dořešené, o všem vás budeme informovat na našem webu. V průběhu června proběhne oficiální tisková konference i setkání s fanoušky.

Ve čtvrtek 1. června se uskuteční aktiv 2. ligy. Na něj vyrazí předseda klubu Miroslav Třetina a místopředseda Lukáš Endál. O obsahu jednání druholigového aktivu a postoji klubu k řešeným návrhům vás po jeho skončení budeme také informovat.

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner