18. 11. 2012 | Ladislav Vácha

David Kozlík: Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit

HC Slovan Ústečtí Lvi. Klub, proti němuž si havlíčkobrodští mladíci odbývají svůj debut v 1. lize dospělých. V minulé sezoně se proti tomuto soupeři poprvé objevil mezi tyčemi A-mužstva Rebelů Daniel Dolejš, osmnáctiletý brankář, který v současné době zastává post jedničky. Včera se dočkal prestižní premiéry i jeho spoluhráč z mládežnických mužstev, devatenáctiletý útočník David Kozlík (na snímku v dresu juniorky Komety Brno), s nímž jsme si popovídali o jeho velkém dnu chvíli po závěrečné siréně sobotního duelu. (Foto: Lenka Rybaříková)

Jak bys ze svého pohledu krátce zhodnotil zápas?
Bylo to docela dobré. Začalo se hrát dobře, hodně to tam padalo. Dostali jsme tři smolné góly. Myslím si, že bod je dobrý.

V našem A-mužstvu jsi dnes nastoupil poprvé. Jak se ti hrálo a co říkáš na atmosféru?
Myslím, že atmosféra byla parádní. Bylo docela dost lidí. Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit.

Kdy a jak ses dozvěděl o tom, že půjdeš hrát za A-tým?
Dozvěděl jsem se to včera (v pátek – pozn. red.) ráno, po tréninku, kdy jsem nevěděl, jestli pojedu v pátek za juniorku. Pan Chalupa mi řekl, že půjdu v sobotu za áčko.

Měl jsi jeden hodně dobrý moment, kdy jsi rychle objel bránu a zkoušel skórovat k bližší tyčce. Chtěl jsi to takhle udělat?
Chtěl, ale chtěl jsem to zvednout ještě výš. Takhle to šlo po zemi.

Máš už teď informace o tom, jestli budeš za A-tým hrát i v příštím duelu?
To ještě nevím. Dozvím se to, až na to bude ten správný čas.

Díky.
Také děkuji.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner