4. 3. 2012 | Eva Streichsbierová

Hokejová pohádka o dvou královstvích. Zatím se daří víc tomu bohatšímu

Vyhrocené situace, pošťuchování na ledě, ale i mimo něj, boj o každý centimetr hrací plochy, nesmyslné výroky sudích, nepochopitelná prohlášení jednotlivců, plná trestné lavice a emoce v hledištích... Vítejte v play-off první hokejové ligy! V tomto případě jde konkrétně o čtvrtfinálovou sérii mezi havlíčkobrodskými Rebely a chomutovskými Piráty.

Původně mě napadlo udělat souhrn dosavadních čtyř odehraných duelů běžným způsobem, tedy psanou formou. Ovšem není to tak dlouho, co se na veřejnost dostala zpráva, že negramotných v České republice je více než třicet tisíc, takže jsem raději zvolila formu mluveného slova.

Navíc mezi fanoušky jsou občas i děti předškolního věku, nebo se tak aspoň sem tam někteří projevují, takže ono se to nakonec i tak nějak víc hodilo. Všichni přece máme rádi české hudební pohádky...

Tu nejnovější z havlíčkobrodské audio dílny si můžete poslechnout ZDE. Pozor! Určená je jen pro ty, kteří nepostrádají smysl pro humor a recesi.

(v pohádce zazněly úryvky z písniček z nejrůznějších českých filmových příběhů pro děti uveřejněných na youtube.cz)

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu