4. 3. 2012 | Eva Streichsbierová

Hokejová pohádka o dvou královstvích. Zatím se daří víc tomu bohatšímu

Vyhrocené situace, pošťuchování na ledě, ale i mimo něj, boj o každý centimetr hrací plochy, nesmyslné výroky sudích, nepochopitelná prohlášení jednotlivců, plná trestné lavice a emoce v hledištích... Vítejte v play-off první hokejové ligy! V tomto případě jde konkrétně o čtvrtfinálovou sérii mezi havlíčkobrodskými Rebely a chomutovskými Piráty.

Původně mě napadlo udělat souhrn dosavadních čtyř odehraných duelů běžným způsobem, tedy psanou formou. Ovšem není to tak dlouho, co se na veřejnost dostala zpráva, že negramotných v České republice je více než třicet tisíc, takže jsem raději zvolila formu mluveného slova.

Navíc mezi fanoušky jsou občas i děti předškolního věku, nebo se tak aspoň sem tam někteří projevují, takže ono se to nakonec i tak nějak víc hodilo. Všichni přece máme rádi české hudební pohádky...

Tu nejnovější z havlíčkobrodské audio dílny si můžete poslechnout ZDE. Pozor! Určená je jen pro ty, kteří nepostrádají smysl pro humor a recesi.

(v pohádce zazněly úryvky z písniček z nejrůznějších českých filmových příběhů pro děti uveřejněných na youtube.cz)

Aktuality

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Pecka pro Havlíčkův Brod! Po letech se vrací Jan Novák, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Nečekané ztráty v Havlíčkově Brodě. Končí elitní bek a dva mladíci, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 23. července | Portál hokej.cz zařadil přesun útočníka Lukáše Endála z Tábora do Havlíčkova Brodu mezi TOP 10 přestupů ve 2. lize. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner