4. 3. 2012 | Eva Streichsbierová

Hokejová pohádka o dvou královstvích. Zatím se daří víc tomu bohatšímu

Vyhrocené situace, pošťuchování na ledě, ale i mimo něj, boj o každý centimetr hrací plochy, nesmyslné výroky sudích, nepochopitelná prohlášení jednotlivců, plná trestné lavice a emoce v hledištích... Vítejte v play-off první hokejové ligy! V tomto případě jde konkrétně o čtvrtfinálovou sérii mezi havlíčkobrodskými Rebely a chomutovskými Piráty.

Původně mě napadlo udělat souhrn dosavadních čtyř odehraných duelů běžným způsobem, tedy psanou formou. Ovšem není to tak dlouho, co se na veřejnost dostala zpráva, že negramotných v České republice je více než třicet tisíc, takže jsem raději zvolila formu mluveného slova.

Navíc mezi fanoušky jsou občas i děti předškolního věku, nebo se tak aspoň sem tam někteří projevují, takže ono se to nakonec i tak nějak víc hodilo. Všichni přece máme rádi české hudební pohádky...

Tu nejnovější z havlíčkobrodské audio dílny si můžete poslechnout ZDE. Pozor! Určená je jen pro ty, kteří nepostrádají smysl pro humor a recesi.

(v pohádce zazněly úryvky z písniček z nejrůznějších českých filmových příběhů pro děti uveřejněných na youtube.cz)

Aktuality

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner