29. 1. 2014 | Richard Wagner

Jakub Šulc: Jedna třetina na výhru zkrátka nestačí

Havlíčkův Brod - Do Kotliny spolu s Litoměřicemi přijeli i dva bývalí Rebelové. Jedním z nich byl Jakub Šulc, obětavý a šikovný obránce se vrátil do míst, kde odehrál čtyři kompletní prvoligové sezony. V roce 2008-09 dokonce vyhrál kanadské bodování mezi havlíčkobrodskými beky a o sezonu později získal v žebříčku zadáků pomyslné stříbro. Dnes ale jen přihlížel tomu, jak jeho bývalý celek ničí jeho současného zaměstnavatele.

TOP foto: Michaela Luňáčková

Jak byste zhodnotil dnešní zápas, prohráli jste zde 1:3…
My jsme hráli to, co jsme chtěli a co by stálo za řeč, až třetí třetinu. V ní jsme dali gól, ale oni hráli tři třetiny a góly dali tři. Jedna třetina na výhru zkrátka nestačí.

Nad Havlíčkovým Brodem jste třikrát zvítězili. Vycházeli jste z těchto utkání také dnes?
My jsme z těch minulých zápasů nevycházeli. Oni měli jinou sestavu a my také, takže jsme z těch zápasů nevycházeli, ale jeli jsme sem s tím, že si věříme a asi jsme si věřili až moc.

Podle tabulky to před tímto zápasem vypadalo, že Rebelové se se Stadionem střetnou také v play-off. Brali jste tento zápas jako takový „trénink“ na vyřazovací boje?
Pod námi jsou týmy již o bod dva, takže tam není nic jistého. Do konce chybí ještě sedm zápasů, kde se může stát ještě spousta věcí, takže jsme to takto nebrali.

Vy jste zde v havlíčkobrodském dresu odehrál nějakou tu sezonu… Proběhlo dnes třeba nějaké škádlení?
Vůbec ne, protože z těch let, co jsem zde hrál, tu jsou snad jen Lukáš Endál a Petr Opršal, takže vůbec nic.

Dnešním zápasem jste protáhli svou černou sérii. Co musíte zlepšit, na co se zaměřit při trénování?
Prohráli jsme již čtyři zápasy za sebou. S Budějovicemi to nebyl špatný zápas, s Mladou Boleslaví také ne. Akorát v Olomouci jsme dostali „kanára“. Teď nás čeká doma důležitý zápas s Třebíčí, takže musíme něco vymyslet a nějak se kousnout a začít zase vyhrávat.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner