1. 2. 2018 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Miroslav Třetina: Já ve 2. útoku? Chtěli jsme kluky trochu oživit

Bruslaři konečně zabrali a doma zdolali za plný bodový zisk Tábor. Havlíčkobrodské vítězství se však nerodilo vůbec lehce a Kohouti svého soka z Kotliny pořádně klovali. I když prohrávali už 1:4, tak v prostřední části dokázali snížit na nejtěsnější rozdíl a při tlaku v úvodu třetí periody dokonce nebyli daleko ani od vyrovnání! „V naší hře se odrazilo to, že se nám poslední dva zápasy nepovedly. Dostali jsme takové jednodušší góly, ale to se prostě stane. Nesmí to s námi ale takhle zamávat. Naštěstí rozhodl gól na 5:3, který nás uklidnil,“ ohlédl se za vítěznou bitvou kapitán Miroslav Třetina, jenž se proti Jihočechům blýskl jednou trefou a gólovou asistencí.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu