10. 3. 2017 | Redakce

Na nedělní derby je připraven bohatý doprovodný program!

v neděli 12. března to na ledě Kotliny v 17:00 vypukne! Havlíčkův Brod se poprvé v rámci čtvrtfinále play-off střetne v prestižním derby Vysočiny se Žďárem nad Sázavou a fanoušci se mohou těšit na zajímavou podívanou. A to nejen na ledě, připraven bude i bohatý doprovodný program! Těšit se můžete na představení nového maskota, speciální nástup hráčů na led, hokejovou exhibici Ondřeje Smrže či soutěže o volné vstupenky na čtvrteční domácí zápas a místa v autobusu Bruslařů na úterní duel!

Před začátkem zápasu

Hokejisty obou týmů doprovodí při speciálním nástupu na led děti z havlíčkobrodské hokejové mládeže za znění tématické hudby.

První přestávka

Po první třetině proběhne přestávková soutěž o ceny. Hned po skončení třetiny nahází maskot do hlediště mezi fanoušky 5 soutěžních talířů. Kdo je chytí, půjde soutěžit. Děti budou střílet od modré čáry na prázdnou bránu, pokud se soutěže zúčastní i dospělý, bude střílet od červené čáry. Každý soutěžící bude mít tři pokusy.

Druhá přestávka

Pauzu před 3. třetinou vyplní hokejová exhibice Ondřeje Smrže. Jedná se o bývalého hokejistu, který v současné době pracuje jako trenér. Je specialitou na bruslení a hokejové dovednosti, cenné zkušenosti nasbíral v Evropě i v zámoří. Během letní přípravy se podílel na přípravě A-týmu BK Havlíčkův Brod a vypomáhal i u mládežnických kategorií. Více informací najdete na webových stránkách. V průběhu druhé přestávky se budou také losovat lístky, výherce získá velice hodnotnou cenu, a to stavební nebo zahradní nářadí od firmy ATOS.

Stavebniny ATOS Havlíčkův Brod, nejširší nabídka stavebnin, koupelen, železářství a zahradní techniky. To vše ve stavebninách ATOS Havlíčkův Brod, Humpolecká ulice, areál bývalých kasáren.

Soutěžte o místa v autobusu Bruslařů!

Neváhejte a zúčastněte se soutěže, jejíž vítěz získá poukázku na dvě místa do autobusu Bruslařů pro úterní utkání ve Žďáru nad Sázavou! Pravidla jsou velmi jednoduchá: pod níže přiloženým příspěvkem na oficiálním facebookovém účtu BK Havlíčkův Brod si v komentářích tipněte, kolik skončí 1. třetina nedělního zápasu. Vyhrává první přesný nebo nejbližší tipující!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner