10. 3. 2017 | Redakce

Na nedělní derby je připraven bohatý doprovodný program!

v neděli 12. března to na ledě Kotliny v 17:00 vypukne! Havlíčkův Brod se poprvé v rámci čtvrtfinále play-off střetne v prestižním derby Vysočiny se Žďárem nad Sázavou a fanoušci se mohou těšit na zajímavou podívanou. A to nejen na ledě, připraven bude i bohatý doprovodný program! Těšit se můžete na představení nového maskota, speciální nástup hráčů na led, hokejovou exhibici Ondřeje Smrže či soutěže o volné vstupenky na čtvrteční domácí zápas a místa v autobusu Bruslařů na úterní duel!

Před začátkem zápasu

Hokejisty obou týmů doprovodí při speciálním nástupu na led děti z havlíčkobrodské hokejové mládeže za znění tématické hudby.

První přestávka

Po první třetině proběhne přestávková soutěž o ceny. Hned po skončení třetiny nahází maskot do hlediště mezi fanoušky 5 soutěžních talířů. Kdo je chytí, půjde soutěžit. Děti budou střílet od modré čáry na prázdnou bránu, pokud se soutěže zúčastní i dospělý, bude střílet od červené čáry. Každý soutěžící bude mít tři pokusy.

Druhá přestávka

Pauzu před 3. třetinou vyplní hokejová exhibice Ondřeje Smrže. Jedná se o bývalého hokejistu, který v současné době pracuje jako trenér. Je specialitou na bruslení a hokejové dovednosti, cenné zkušenosti nasbíral v Evropě i v zámoří. Během letní přípravy se podílel na přípravě A-týmu BK Havlíčkův Brod a vypomáhal i u mládežnických kategorií. Více informací najdete na webových stránkách. V průběhu druhé přestávky se budou také losovat lístky, výherce získá velice hodnotnou cenu, a to stavební nebo zahradní nářadí od firmy ATOS.

Stavebniny ATOS Havlíčkův Brod, nejširší nabídka stavebnin, koupelen, železářství a zahradní techniky. To vše ve stavebninách ATOS Havlíčkův Brod, Humpolecká ulice, areál bývalých kasáren.

Soutěžte o místa v autobusu Bruslařů!

Neváhejte a zúčastněte se soutěže, jejíž vítěz získá poukázku na dvě místa do autobusu Bruslařů pro úterní utkání ve Žďáru nad Sázavou! Pravidla jsou velmi jednoduchá: pod níže přiloženým příspěvkem na oficiálním facebookovém účtu BK Havlíčkův Brod si v komentářích tipněte, kolik skončí 1. třetina nedělního zápasu. Vyhrává první přesný nebo nejbližší tipující!

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři