1. 12. 2013 | Richard Wagner

Předtréninková bleskovka s havířovským koučem: Sestava bude stejná, chytat bude Daneček

Havlíčkův Brod - Poté co dotrénovali Rebelové, vyjel na led Kotliny jejich večerní soupeř. Tým z Havířova zakouší situaci známou z play-off - dva zápasy na kluzištích soupeře ve dvou dnech. Včera neúspěšně vzdorovali celku z Jihlavy a dnes je čeká další celek z vršku tabulky. Rozjetí Rebelové, kteří si včera poradili s týmem Českých Budějovic. Krátké zpovědi se před dopoledním tréninkem podrobil kouč Azetu Jan Daneček.

Jakou jste měli noc a kde jste spali?
Spali jsme v hotelu Slunce tady v Havlíčkově Brodě a všechno proběhlo v naprosté pohodě.

Včera jste odehráli těžké utkání s Jihlavou, dnes vás čeká Havlíčkův Brod. Přemýšlel jste v noci o tom, s jakou taktikou naskočit na Rebely?
Taktiky budou rozdílné, protože Jihlava patří k vrcholku soutěže a to dokázala i včera. Dvě třetiny nám nedala vůbec šanci a neměli jsme téměř nárok. Domácí pak trošičku polevili, takže jsme alespoň zkorigovali na 2:4. Samozřejmě, domácí mužstvo nechceme podceňovat, protože těch padesát pět bodů nemají "jenom tak." Vyhrávají sice o gól dva, ale i to je kus umění, takže jim tam určitě dobře funguje strategie trenéra. My jsme se na to připravili a dneska bychom byli strašně rádi, kdybychom získali alespoň bod.

Včera chytal v Jihlavě Petr Matoušek, kterému se povedlo utkání v Kotlině. Bude v brance i dnes, nebo dostane přednost zkušenější Lukáš Daneček?
My jsme se tak domluvili, že Jihlavu bude chytat Matoušek a Brod Daneček.

Bude se po včerejšku nějak měnit vaše sestava, máte někoho, kdo nehrál v Jihlavě?
Ne, sestava bude úplně stejná, akorát tedy s Lukášem Danečkem v brance.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner