5. 8. 2019 | Štěpán Ondráček

První test je tady: Bruslaři se představí v derby proti Třebíči!

Letní příprava na ledě je v plném proudu a havlíčkobrodští hokejisté vyhlížejí přípravná utkání. Hned první soupeř před novou sezonou bude silný, neboť se jedná o účastníka Chance ligySK Horáckou Slavii Třebíč. Utkání se odehraje v úterý 6. srpna od 17:30 v třebíčské KHNP Areně. Diváci si nemohli přát lepší zahajovací zápas, než je bitva o Vysočinu.

SK Horácká Slavia Třebíč

Založení klubu: 1928
Stadion: KHNP Arena (kapacita 5 000 míst)
Klubové barvy: modrá, bílá a červená
Webové stránky klubu: hstrebic.cz
Trenér: Martin Sobotka

Jak to vypadá u soupeře…?

Bílé hvězdy jsou tradičním účastníkem Chance ligy. Třebíč hrála v loňské sezoně do poslední chvíle o play off, ale to ji uteklo o devět bodů. Vedení se rozhodlo pro změny v sestavě, když o místa zabojují Martin Šťovíček, Jakub Jenáček, Martin Padrnos, Jan Václavek nebo Petr Patyk.

David Michálek v bitvě proti svým

Havlíčkobrodské řady opustil před novým ročníkem mladý útočník David Michálek. Jednadvacetiletý forvard se zkusí probojovat do sestavy Třebíče. V minulosti za tým z Vysočiny nastupoval Jan Milfait, který v loňském ročníku zaznamenal jeden start v dresu Bílých hvězd. Michálek se poprvé pokusí prosadit do týmu, jenž hraje druhou nejvyšší soutěž v České republice. Mladý útočník na to rozhodně má. Bývalý hráč Havlíčkova Brodu zaznamenal v předešlém ročníku i s vyřazovací částí 46 kanadských bodů.

David Michálek byl nedílnou součástí Bruslařů. Teď bude poprvé na druhé straně barikády.

Jak to vypadá s Bruslaři…?

Celek z Kotliny, který za pár týdnů zahájí pátou sezonu na druholigových kluzištích, musel přes léto počítat řadu ztrát. Kromě zmíněného odchodu Davida Michálka nemůže hlavní trenér Richard Cachnín počítat se službami Jana Milfaita, který upřednostnil nabídku Šumperka. Bruslaři zařadili do své sestavy nové hráče: Tomáše Plachého, Martina Holíka, Marcela Juráně, Ladislava Pospíchala, Michala Klimenta, Romana Mikeše nebo Jakuba Kadlece.

Ladislav Pospíchal (v bílém) je jednou z nových posil Bruslařů.

Třebíč pravidelně hraje s týmy 2. ligy

Hokejisté třebíčského týmu se pravidelně utkávají s druholigovými účastníky. Výjimkou nebude ani nadcházející příprava Bílých hvězd. Desáté mužstvo loňského ročníku Chance ligy vyzve krom Havlíčkova Brodu také Žďár nad Sázavou a Šumperk. Zatímco s posledními jmenovanými se Bílé hvězdy utkávají pravidelně, proti Bruslařům budou hrát poprvé po jejich sestupu z Chance ligy.

Přípravné zápasy na sezonu 2019/20

kolodatumdomácíhosté 
přát. út 6.8.2019  Třebíč  Havl. Brod 17:30
přát. út 13.8.2019  Havl. Brod  Kolín 18:00
přát. st 14.8.2019  M. Budějovice  Havl. Brod 17:30
přát. čt 15.8.2019  Havl. Brod  Tábor 18:00
přát. út 20.8.2019  Havl. Brod  Šumperk 18:00
přát. čt 22.8.2019  Kolín  Havl. Brod 18:00
přát. út 27.8.2019  Tábor  Havl. Brod 18:00
přát. čt 29.8.2019  Žďár n. Sázavou  Havl. Brod 18:00
přát. út 3.9.2019  Šumperk  Havl. Brod 18:00
přát. čt 5.9.2019  Havl. Brod  Žďár n. Sázavou 18:00

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu