Hokejisté 7. třídy vyzvali v domácím prostředí na souboj Humpolec. Hosté začali lépe a ujali se tříbrankového vedení, ale mladí Bruslaři dokázali ztrátu smazat. Po dvou třetinách šli do kabin spokojenější domácí, kteří vedli 7:5. Rytíři však ve třetí periodě čtyřmi góly za sebou dokonali velkolepý obrat a Kachlířovi svěřenci už stihli jen snížit na konečných 8:9. Úžasný zápas odehrál Antonio Němec, který se trefil hned pětkrát (!), dvakrát skóroval Petr Pálek a jednou se zapsal do střelecké listiny Milan Svoboda. (Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.
Středa 20. srpna | Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve čtvrtek 21. srpna ve Znojmě, je z důvodu marodky Bruslařů bez náhrady zrušeno.
Havlíčkobrodští dorostenci měli odehrát první dvě utkání čtvrtfinálové série ve čtvrtek a v pátek 13. a 14. března na domácím hřišti. Kvůli technické závadě na Zimním stadionu Kotlina, na jejíž odstranění usilovně pracují Technické služby Havlíčkův Brod a dodavatelské firmy, se ovšem s Pískem utkají v Humpolci. Oba zápasy začínají ve 12:30.
Neděle 3. listopadu | Nová Kotlina: Znamená to pro nás moc, těší Třetinu. Na co si musí hráči zvyknout?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.
Pátek 25. října | Hřiště jako v NHL. Brodskou Kotlinu pokřtí derby, píše se na serveru sport.cz. Přečtěte si celý článek.