5. 12. 2016 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

VIDEO: Novák se smál pinkání s Grohem, Endál a Třetina vtipkovali

Havlíčkův Brod na druholigové scéně dál válí, po středečním drtivém vítězství nad Pískem v sobotu otočil derby Vysočiny proti Pelhřimovu a slavil sladký triumf 5:1. „Věděli jsme, že Pelhřimov bude kousat, dokáže se proti nám vždy dobře namotivovat. Ze začátku to bylo znát, ale myslím si, že když dodržujeme to, co máme, tak soupeř většinou odejde fyzicky,“ ohlédl se za vítěznou bitvou Čeněk Novák, který podal dobrý výkon a pustil za svá záda jen jeden puk. Hodně pozitivně na sebe znovu upozornil Lukáš Endál, jenž vstřelil dva góly a předvedl hezké gesto fair-play, když za nerozhodného stavu 1:1 odvolal nařízené trestné střílení na svou osobu. „Jirka Kubát to udělal dobře. Prvně zasáhl puk a pak mi spadl pod nohy. Přiznal jsem to nejen já, ale minule už to udělal třeba i Navrc,“ vyzdvihl zkušený útočník sportovního ducha spoluhráče Filipa Navrátila, jenž odvolal vyloučení v minulém vzájemném duelu. „Ještě bych doplnil Endyho. Podle mě byl hlavní důvod byl ten, že mu nájezdy vůbec nejdou a bál se jet,“ žertoval s úsměvem na rtech na účet svého parťáka a kamaráda kapitán Miroslav Třetina.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři