Na ledě jste ho v obou odehraných přátelských zápasech nemohli přehlédnout. Určitě i mnozí havlíčkobrodští fanoušci v ochozech Kotliny přemýšleli, kdo je ten šikula s číslem 71 na dresu. David Košťál se u Bruslařů uvedl ve skvělém světle. Proti Táboru nastoupil ve druhém útoku po boku Aleše Padělka a svého mladšího bratra Jakuba, který hrál v minulé sezoně za havlíčkobrodskou juniorku. „Spolupráce s Alešem Padělkem? Myslím si, že mu to spíš kazím, než aby byl se mnou spokojený. S bráchou jsme na sebe zvyklí. Je ještě mladý a v áčku se zatím otrkává. Snad to bude lepší a lepší,“ přeje si čtyřiadvacetiletý útočník. (Foto: Markéta Křížová)
Pondělí 23. února | Bruslaři mají dvě kola před koncem základní části jistotu, že v tabulce skončí nejhůře čtvrtí. To znamená, že postoupí přímo do osmifinále, ve kterém budou mít výhodu domácího prostředí. První zápas se v Kotlině odehraje v úterý 10. března od 18:00 a třetí v sobotu 14. března od 17:00. Případný pátý rozhodující duel by se hrál v Kotlině ve středu 18. března od 18:00.
Čtvrtek 29. ledna | Utkání dorostu v Šumperku, které se mělo odehrát v pátek 30. ledna ve 14:15, je odloženo! Odehraje se v náhradním termínu, o kterém se bude jednat.
Úterý 27. ledna | Utkání 32. kola v Písku, které se mělo původně odehrát 31. ledna, bylo z důvodu marodky Králů odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Pískem utkají venku v pondělí 16. února od 18:00.
Sobota 3. ledna | Vydražte si na serveru sportovniaukce.cz dres svého oblíbeného hráče a přispějte na pomoc předčasně narozeným dětem. Charitativní aukce speciálních dresů končí v neděli 11. ledna ve 20:00.
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.
Středa 20. srpna | Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve čtvrtek 21. srpna ve Znojmě, je z důvodu marodky Bruslařů bez náhrady zrušeno.