26. 2. 2016 | Milan Sochor

Zvládnou Bruslaři i druhý zápas předkola? Pojeďte je podpořit do Písku!

Už i ve druhé lize se rozjely vyřazovací boje na plné obrátky a Bruslaři do nich včera vstoupili vítězně. Vzhledem k tomu, že se předkolo play-off hraje pouze na 2 vítězná utkání, jednalo se o velice důležitou výhru. První krok mají tedy havlíčkobrodští hokejisté úspěšně za sebou. A zítra mohou udělat i ten druhý! K tomu budou ale potřebovat vaši podporu. Vyrazte autobusem s fanoušky z Rebel Hearts a podpořte kluky na cestě do další fáze vyřazovacích bojů. Buďte u toho i vy!

Sraz fanoušků je zítra 27. 2. ve 14:00 před naší Kotlinou. Cena výjezdu se bude pohybovat v rozmezí 200 – 250 Kč. Vše záleží na tom, kolik fanoušků tímto autobusem vyrazí. Čím více vás bude, tím to bude levnější. Jedná se o poslední sobotní výjezd této sezony, máte tak jedinečnou šanci podpořit Bruslaře na venkovním kluzišti. Neváhejte a pojeďte i vy.

A jak se na výjezd můžete přihlásit? Zavolejte panu Sochorovi na číslo 605 526 130 nebo panu Opršalovi na 736 455 085. Pokud vám tato možnost nevyhovuje, je to pro vás ještě připravena e-mailová adresa info@rebelhearts.cz. I na té se můžete hlásit. Jestli vás zajímají další informace, jako například kolik je přihlášených fanoušků, podívejte se na facebook Rebel Hearts.

Těšíme se na vaši podporu!

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři