BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Pardubice - Havl. Brod 4:2 - Junioři podlehli o dvě branky Pardubicím, bod vystřelil Cachnín!
Junioři podlehli o dvě branky Pardubicím, bod vystřelil Cachnín!

15.11.2018 | Štěpán Ondráček

PARDUBICE – Havlíčkobrodští junioři se vydali na led Dynama Pardubice, kde bylo na programu další kolo. Bruslaři ztráceli hned od začátku utkání, když po dvou třetinách prohrávali 1:3. Soubor okolo trenérského tandemu Václava Adama a Richarda Cachnína nakonec prohrál o dvě branky, avšak v nadstavbě ukořistil bod, když opanoval prodloužení. Mezi střelce se zapsali Libor Švec, Marek Tecl a Richard Cachnín (na snímku).

17., čtvrtek 15.11.2018, ČSOB Pojišťovna Arena
HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice - BK Havlíčkův Brod
4:2
(1:0, 2:1, 1:1 – N 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Antoníček (Oliva, Hrádek), 29. Oliva (Bucek), 34. Rozlílek (Koffer, Blažej), 50. Rohlík (Bucek, Oliva) – 36. Švec (Tecl, Cachnín), 54. Tecl (Cachnín, Nepokoj), 61. Cachnín (Tecl, D. Vacík). Rozhodčí: Josef Barek – Radek Špringl, Ondřej Bohuněk. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 38:21 (15:7, 14:4, 8:9 – 1:1). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2. Prodloužení: 0:1.

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Bučko, Blažej, Jelínek – Hledík, Rozlílek, Antoníček, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (34. Holata) – Pechal, Nepokoj, Dudycha, D. Vacík, Škareda, Dvořák, Krejčí – Tecl (C), Hromádka, Petržilka – Kulhánek, Cachnín (A), Kopic – Pokorný, Vaňous, Fiala – Švec, Vyvial