12. 1. 2014 | Richard Wagner, Ladislav Vácha

Starší dorost završil úspěšný víkend a poradil si s Hodonínem!

Havlíčkův Brod - Parta okolo Václava Adama a Jaroslava Bence završila úspěšný havlíčkobrodský víkend. Po juniorce, prvním mužstvu a mladším dorostu převzali vítězné žezlo do svých rukou starší dorostenci, kteří dokázali porazit Hodonín s čistým kontem. Velmi dobře se uvedl navrátilec do sestavy Jan Krajcigr, který hned zaznamenal gól. Domácí celek byl po čas celého zápasu lepším týmem, ale šance se moc nerodily. Rozhodla tak až poslední perioda.

První třetina moc krásy nenabídla. Hrál se především silový hokej a Rebelům nepomohly ani dvě přesilovky. V té první se ke střele skoro nedostali a dokonce zahráli i na zakázané uvolnění, ta druhá už byla lepší, ale Jakuba Lacinu vychytal Adam Štěpanovský. Celku z Vysočiny vázly hlavně přihrávky. Tomáš Cejpek jel spolu s Jakubem Kraučukem dva na jednoho, ale svůj pas nasměroval jen do obránce. O něco přesnější nahrávku pak dostal Jan Krajcigr, ale sám před gólmanem poslal puk backhandem nad.

Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu a trendu, jako ta první. Rebelové byli stále častěji na kotouči a cpali se před kasu, ale jejich pokusy většinou mířily mimo. Více akce přinesl až závěr periody. Na trestnou lavici zamířil Jiří Kališ a do velké šance se dostal Jakub Abbrent. Domácí hráč dvakrát doklepával do polodkryté klece, ale pokaždé natrefil jen na připravený beton Adama Štěpanovského. Havlíčkobrodští pak hned několikrát doráželi na brankovišti, ale přes hráz vzniklou z těl napadaných před kasou se kotouč neměl šanci dostat dál.

Na začátku poslední části měl nejvíc práce zdravotník, který musel hned několikrát zasahovat. Jinak ale hra nabízela stále ten samý obrázek. Domácí se trápili v koncovce, což o Jihomoravanech platilo také. V dobré šanci se pak ocitl Jan Jelínek, ale ten trefil jen hruď Adama Štěpanovského. Následně ale hned po buly namazal touš Jakubu Kraučukovi, který bez milosti propálil hodonínského muže s maskou. Na druhé straně zakončil Ondřej Ling, ale na Jiřího Adama si nepřišel. Následně zachyboval Dominik Suchý a na branku pádil Aleš Dufek, jenž ale díky faulu chybujícího beka nezakončil přesně. SHK v závěru zatlačil a připravil si několik zajímavých šancí, ale skóroval jen Brod. Jan Krajcigr hned po buly napřáhl a bravurní ranou mezi betony zavěsil.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Jakub Abbrent 0 0 0 0 0
Marek Bancíř 0 0 0 0 0
Tomáš Cejpek 0 1 1 0 0
Lukáš Gažák 0 0 0 0 0
Jan Jelínek 0 1 1 0 0
Michal Kořenář 0 0 0 0 0
Jan Krajcigr 1 0 1 0 2
Jakub Kraučuk 1 0 1 0 0
Lukáš Křížek 0 0 0 0 0
Jakub Lacina 0 0 0 0 0
Patrik Málek 0 0 0 0 0
Dušan Mendl 0 0 0 0 0
Dominik Suchý 0 0 0 0 2
Jan Vacek 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Jiří Adam 60 0 0 0 0 0

Ohlasy k utkání

N8. kolo, neděle 12.1.2014 od 13:00
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Havl. Brod - Hodonín
C. E. B. liga staršího dorostu

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 52. Kraučuk (Jelínek), 59. Krajcigr (Cejpek). Rozhodčí: Zdeněk Paulík - Jan Jeletz, Gabriela Šťastná. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 28:14. Průběh utkání: 2:0.

Sestavy

Havl. Brod

Adam (Kekula) – Vacek, Mendl "C", Suchý, Bancíř, Lacina, Gažák – Kraučuk, Křížek, Abbrent – Cejpek, Jelínek, Málek – Kořenář, Krajcigr.

Hodonín

Štěpanovský (Sojka) – Hložánek, Helísek, Větříšek, Stanislav, Přichystal, Ling, Kališ, Dufek, Andrýsek, Kovárik, Weber, Rauš, Maršálek, Kulyk.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner