16. 9. 2015 | Milan Sochor, Ladislav Vácha, Richard Wagner

Bruslaři na úvod podlehli ve vyrovnaném utkání Kolínu

HAVLÍČKŮV BROD – Bruslaře na úvod čekala tvrdá zkouška, když do soutěže vstoupili proti silnému Kolínu. Utkání bylo vyrovnané a první třetina gól nepřinesla. Ve druhé části hry měli větší šance domácí, ale byli to Kozlové, kdo se radoval. V oslabení se prosadil Jiří Kadlec st. Brzy po začátku třetí periody Havlíčkobrodští vyrovnali zásluhou Lukáše Endála a stále se tlačili dopředu. Pět minut před koncem se ale prosadil Josef Malý. Domácí se snažili vyrovnat při závěrečné power-play, gólem do prázdné brány však vítězství hostů potvrdil David Šafránek.

První třetina nabídla vyrovnaný hokej. Hrálo se bojovně, oba týmy se tlačily do šancí, trumfy v rukou ale drželi oba brankáři. Marek Němec dorážel pohotově z otočky, našel ale jen připravené betony Lukáše Dusíka. Havlíčkobrodský gólman zneškodnil několik dalších možností Kolína. Kvalitní zákroky ale předváděl také Martin Sejpal v brankovišti hostů. V závěru třetiny se nezalekl úniku Kirilla Vlasova, jehož zakončení zkrotil svými betony a následně přikryl kotouč pod svoji lapačku.

Do druhé části hry vlétli lépe domácí. Hned v úvodu měl dobrou šanci Lukáš Endál, jeho střelu zápěstím ale hostující gólman vyrazil. Ten samý hráč se objevil o chvíli později v další příležitosti, opět ale neúspěšně. Největší šanci měl Miroslav Třetina, jemuž naservíroval puk Patrik Přidal, zblízka ale přestřelil bránu přesouvajícího se Sejpala. Chvíli na to přišel trest. Dominik Zumr v oslabení vyvezl kotouč, objel bránu, před níž dostal Jiří Kadlec st se štěstím puk za Dusíkova záda. Bruslaři se především v přesilovkách hnali za vyrovnáním, trápila je ale koncovka.

Krátce po začátku třetí části hry přihrál Patrik Přidal Lukáši Endálovi, který se podél pravého mantinelu protáhl až před bránu, odkud zasunul kotouč za Martina Sejpala. Bruslaře vyrovnání nakoplo a šli si pro další branku. Pět minut před koncem se ovšem do úniku dostal Josef Malý, jenž svižnou ranou po ledě procedil puk pod betony Lukáše Dusíka. Domácí v závěru zkusili hru v power-play, Miroslav Duben ale z mezikruží těsně přestřelil Sejpalovu svatyni. Gólem do prázdné brány tak skóre uzavřel David Šafránek.

Podrobnou reportáž včetně zranění čárového rozhodčí naleznete zde.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Tomáš Cejpek 0 0 0 0 0
Miroslav Duben 0 0 0 0 2
Lukáš Endál 1 0 1 0 0
Ondřej Hlídek 0 0 0 0 0
David Hubert 0 0 0 0 0
Tomáš Chlubna 0 0 0 0 2
Josef Kolda 0 0 0 0 2
Jevgenij Kondratěv 0 0 0 0 2
Jakub Kořínek 0 0 0 0 0
David Kozlík 0 0 0 0 0
Martin Kříž 0 0 0 0 0
Petr Kuchta 0 0 0 0 0
Igor Loginovskij 0 0 0 0 0
Tomáš Ludvík 0 0 0 0 0
Dušan Mendl 0 0 0 0 0
Václav Pecen 0 0 0 0 0
Patrik Přidal 0 1 1 0 0
Miroslav Třetina 0 0 0 0 2
David Vala 0 0 0 0 0
Kirill Vlasov 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Lukáš Dusík 59 0 2 0 0 0

Ohlasy k utkání

2 kolo, středa 16.9.2015 od 18:00
ZS Kotlina
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Havl. Brod - Kolín
2. liga

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 44. Endál (Přidal) – 28. J. Kadlec st. (Zumr), 56. Malý (Semirád, Ježek), 60. Šafránek (Zumr). Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Michal Huryta, David Urubčík. Vyloučení: 4:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 679. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

Sestavy

Havl. Brod

Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben "A", Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Pecen, Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Kondratěv, Vlasov, Ludvík – Hubert, Cejpek, Hlídek

Kolín

Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Voženílek, Skokan, Nedbal, Barták, Pýcha, Březina – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek "C", Morkes – J. Kadlec ml., J. Kadlec st. "A" – Hlavatý, A. Jelínek

Tabulka

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři