BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Valašské Meziříčí - Havl. Brod 2:0 - Bruslaři dobývali branku Valašského Meziříčí marně!
Bruslaři dobývali branku Valašského Meziříčí marně!

15.03.2019 | Štěpán Ondráček

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Havlíčkobrodští hokejisté odcestovali k druhému semifinálovému utkání na led Bobrů z Valašského Meziříčí. Bruslaři hráli se soupeřem vyrovnanou partii,ze které vyšli jako vítězové domácí hokejisté. Havlíčkovu Brodu nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Třetí bitva se odehraje v neděli 17. března od 17:00 v Kotlině. (stav série 1:1)

SF2, pátek 15.3.2019, Zimní stadion Valašské Meziříčí
HC Bobři Valašské Meziříčí
HC Bobři Valašské Meziříčí - BK Havlíčkův Brod
2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 17. Hořanský (Vávra, Rudl), 33. Martiník (Žák, Báchor). Rozhodčí: Škach, Škrobák – Novák, Pospíšil. Vyloučení: 6:7, navíc Voříšek (HBR) 10 min. OT [ZHK]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 510. Střely na branku: 32:27 (10:5, 11:14, 11:8). Průběh utkání: 2:0.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Andris, Vaněk, Peška, Vávra, Pořický, Seidler, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A).

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Kulhánek, Vala, Vacík, Šmíd – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Beneš, Ludvík

Podrobnosti připravujeme...

Play off skupiny Jih + Východ

Moravské Budějovice – Šumperk 4:3sn (stav série 1:1)

Play off skupiny Sever + Střed

Kolín – Vrchlabí 1:6 (stav série 1:1)
Most – Sokolov 3:4sn (stav série 0:2)

Ohlasy trenérů

Martin Meloun (BK Havlíčkův Brod): Prohraný zápas se těžko hodnotí. Prohráli jsme na Moravě třetí zápas po sobě. Dostali jsme smolný gól ve čtyřech proti čtyřem na 0:1 a ve druhé třetině soupeř druhou brankou zvýšil. Šancí jsme měli dost. Kdybychom dali gól na 1:1 nebo i na 1:2, dostali bychom se do hry, ale bohužel se tak nestalo a ve třetí třetině si domácí náskok už pohlídali. Musíme se prát dál. Doufám, že vyhrajeme v neděli doma a v úterý to ve Valašském Meziříčí ukončíme.