BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: M. Budějovice - Havl. Brod 4:1 - Bruslaři padli se Žihadly i podruhé a jsou blízko vyřazení!
Bruslaři padli se Žihadly i podruhé a jsou blízko vyřazení!

26.03.2019 | Štěpán Ondráček

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – Finálová série se z Kotliny přesunula do Moravských Budějovic, kde se havlíčkobrodští hokejisté pokusili o vyrovnání série. Do utkání lépe vkročila domácí Žihadla, která udeřila dvakrát během čtyř minut. Havlíčkův Brod korigoval stav utkání ve 28. minutě zásluhou Davida Michálka (na snímku). Třetí třetina patřila oběma týmům, ale branky v ní střílely Moravské Budějovice, které si připsaly druhý bod ve sérii. (stav série 0:2)

F2, úterý 26.3.2019, Zimní stadion Moravské Budějovice
HC Moravské Budějovice 2019
HC Moravské Budějovice 2019 - BK Havlíčkův Brod
4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 13. Mlynář (Čejka, Pelikán), 17. Rytnauer (Horký, Kliment), 47. Horký (Kabelka, Kliment), 57. Kadela (Heinrich) – 28. Michálek (Semrád). Rozhodčí: Tomáš Cabák, Václav Šutara – Michael Hranoš, Michal Vengřín. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 263. Střely na branku: 29:24 (9:12, 11:5, 9:7). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

HC Moravské Budějovice 2019: Groh (Čáp) – Trnka, Pelikán, Kadela, Furch, Peroutka (C), Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Bulín, Juráň, Horký, Mlynář, Mikeš (A), Rytnauer (A), Čejka, Ferda, Heinrich, Krutiš

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Dudycha, Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Tecl, Matušík