BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Nový Jičín - Havl. Brod 3:9 - Brod exceloval ve všech situacích, Novému Jičínu dal devítku!
Brod exceloval ve všech situacích, Novému Jičínu dal devítku!

11.10.2019 | Štěpán Ondráček

NOVÝ JIČÍN – Havlíčkobrodští hokejisté vyjeli k předehrávce desátého kola do Nového Jičína. Bruslaři začali dobře, když vedli 1:0, ale domácí tým dokázal vyrovnat. Zlomový moment přišel ve druhé třetině, kde celek z Vysočiny dokázal vsítit čtyři branky. Havlíčkův Brod si připsal přesvědčivé vítězství, které orámoval třemi brankami v oslabení.

10., pátek 11.10.2019, Zimní stadion Nový Jičín
HK Nový Jičín
HK Nový Jičín - BK Havlíčkův Brod
3:9
(0:1, 2:4, 1:4)
Branky a nahrávky: 25. F. Palička (Macuh, Hruška), 31. Rufer (Macuh), 54. Slovák (Hruška, Macuh) – 13. Voříšek (Kuchta, Matušík), 27. Juráň (Voříšek, Vála), 29. Matušík (Voříšek, Semrád), 34. Přidal (Kulhánek, Semrád), 36. Kuchta (Kadlec), 44. Kuchta (Holenda, Kliment), 45. Cachnín (Juráň), 47. Voříšek (Benák, Juráň), 51. Holenda (Kadlec, Kuchta). Rozhodčí: Jiří Škach – Mikuláš Dohnal, Matěj Bartoň. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:3. Diváci: 145. Střely na branku: 27:42 (4:14, 15:9, 8:19). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:9, 3:9.

HK Nový Jičín: Loubal(D. Palička) – Hruška (C), Adamík, Tomeček, Holáň, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Štefka, Kočica, Poruba, Kafka, Krupa, Hilšer, F. Palička (A), Macuh, Plitko, Slovák

BK Havlíčkův Brod: Holík (Chaloupek) – Benák, Semrád, Kulhánek, Vála, Vala, Kliment, Dudycha – Voříšek (A), Kadlec, Juráň, Třetina (C), Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík, Holenda

Podívejte se na podrobnou reportáž

Ohlasy trenérů

Pavel Zmrhal (asistent trenéra BK Havlíčkův Brod): Vítězství se nerodilo úplně jednoduše. Ze začátku soupeř dobře bruslil. Vše se zlomilo v momentě, kdy jsme v jejich přesilovce dali gól na čtyři dva. Tím pádem jsme se stali pány ledu. Kluci si zápas užili a dovedli ho do vítězného konce.