BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Opava - Havl. Brod 6:4 - Tvrdá lekce z přesilovek: Bruslaři nestačili na Opavu
Tvrdá lekce z přesilovek: Bruslaři nestačili na Opavu

25.01.2020 | Tomáš Sochor

O P A V A - Havlíčkobrodští hokejisté vyrazili k důležitému utkání na led jednoho ze svých blízkých pronásledovatelů - Opavě. Souboj začali lépe Bruslaři, když se na začátku páté minuty dostali do vedení. Slezan ještě v první třetině zareagoval vyrovnávací brankou. Ve druhé části pak dvěma góly otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Hosté se ve třetí třetině snažili utkání zdramatizovat, domácí však na všechny pokusy našli odpověď. K vítězství pomohly Opavě hned čtyři proměněné početní převahy. Utkání po faulech na hlavu nedohráli Miroslav Třetina, Richard Cachnín, David Vala a také Patrik Přidal, který musel po zásahu pukem na šití.

35., sobota 25.1.2020, Zimní stadion města Opavy
HC Slezan Opava
HC Slezan Opava - BK Havlíčkův Brod
6:4
(1:1, 2:0, 3:3)
Branky a nahrávky: 9. Rousek (Šindelář, Herman), 31. Gulda (Štindl, Hendrych), 40. Wolf (Štindl, Peslar), 48. Štindl (Gulda, Wolf), 57. Štindl (Peslar), 59. Malina (Šindelář, Herman) – 5. Ludvík (Síla, Pospíchal), 42. Ludvík (Voříšek, Kulhánek), 50. Přidal (Vala, Kliment), 60. Tecl (Síla, Semrád). Rozhodčí: Václav Šutara - Pavel Rychlý, Michal Vengřín. Vyloučení: 5:5, navíc Šindelář (OPA) 10 min. OT [VRAZ], Kliment (HBR) 10 min. OT + OK [NESP]. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 520. Střely na branku: 39:39 (10:13, 10:14, 19:12). Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3, 6:4.

HC Slezan Opava: Daňa (Lamla) – Šindelář (C), Chalupa (A), Zouhar, Peslar, Zdeněk, Ficek – Wolf (A), Buršík, Malina, Rousek, Kadula, Štindl, Zelenkov, Peterka, Gulda, Kovářík, Herman, Hendrych

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Kulhánek, Semrád, Pospíchal, Benák, Vala (A), Kliment – Přidal, Cachnín, Síla, Voříšek (A), Třetina (C), Ludvík, Tecl, Holenda, Kadlec