BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 1:2 - Bruslaři si spravili chuť, v derby porazili rivala ze Žďáru!
Bruslaři si spravili chuť, v derby porazili rivala ze Žďáru!

29.08.2019 | Dominik Adam

Bruslaři se po nevydařeném utkání v Táboře vydali do Žďáru nad Sázavou. Havlíčkobrodská družina si dokázala v první třetině vzít dvoubrankový náskok na svoji stranu. Ve druhé periodě nedokázaly Plameny využít trestného střílení. Svěřenci Richarda Cachnína a Pavla Zmrhala v poslední minutě utkání inkasovali, avšak ze Žďáru nad Sázavou odváží výhru 2:1.

přát., čtvrtek 29.8.2019, Na Bouchalkách
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
1:2
(0:2, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 60. Černohorský (Kovářů, Prokš)– 6. Juráň (Voříšek, Port), 17. Přidal (Mikeš). Vyloučení: 4:6. Bez využití:. Střely na branku: 28:30 (9:12, 10:6, 9:12). Průběh utkání: 0:2, 1:2.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Černohorský, Kolda, Koželuh, Čermák, Wasserbauer, Pazourek – Prokš, Bureš, Heinrich, Chlubna, Jícha, Knap, Kovářů, Sokolík, Hromádka

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Port, Kliment, Čermák – Mikeš, Třetina, Přidal – Juráň, Voříšek, Kadlec – Janiurek, Ludvík, Holenda