BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Liberec - Havl. Brod 5:1 - Deváťáci neudrželi vedení a prohráli v Liberci
Deváťáci neudrželi vedení a prohráli v Liberci

27.01.2020 | Ladislav Vácha

Hráči 9. třídy rozehráli utkání na ledě silného Liberce skvěle a už ve 4. minutě se dočkali vedení, když se při vlastním oslabení trefil Rostislav Nosek. Bílí Tygři však vystřihli v prostřední části parádní obrat. Mladým Bruslařům nasypali čtyři branky a ve třetí třetině dalším gólem podtrhli své vítězství 5:1.

20., sobota 25.1.2020
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec - BK Havlíčkův Brod
5:1
(0:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. J. Pérez (Nebuželský), 25. Jakubec (Nebuželský), 26. Vološín (J. Pérez), 33. J. Pérez, 47. D. Pérez (J. Pérez) – 4. Nosek (Koubek). Rozhodčí: Tomáš Mareš, Ondřej Krátký. Vyloučení: 10:6, navíc Jansa 10 min. OT [NESP] a 5 + OK [VYSH] – F. Marek 10 min. OT [NESP] a Jan Vaněček 5 + OK [HRUB]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

Bílí Tygři Liberec: Petříček (32. Leško) – Varády, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Dvořák (C), Ehrenberger – S. Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa

BK Havlíčkův Brod: Beran (Bělohlávek) – T. Adam, P. Mrtka, Jan Vaněček, K. Chymo (C), A. Král – Zoubek, Nosek, Koubek, J. Teplý, M. Fiala, F. Marek, L. Nový, Prchal (A)