BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Hr. Králové 3:4 - Deváťáci sahali s Mountfieldem po bodu, v závěru však inkasovali
Deváťáci sahali s Mountfieldem po bodu, v závěru však inkasovali

10.02.2020 | Ladislav Vácha

Hráči 9. třídy přivítali v domácím prostředí Hradec Králové a zápas se pro ně nevyvíjel dobře. Ve 24. minutě už prohrávali 0:2, ale zabojovali, do druhé sirény snížil Josef Teplý a o vyrovnání se ve 47. minutě postaral Rostislav Nosek. Hostům sice vrátil vedení Matyáš Sláma, o bleskovou odpověď se však postaral Tomáš Smetánka. Utkání rozhodla až 57. minuta, v níž vystřelil Mountfieldu při přesilovce vítězství Marek Mráz. (Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

22., sobota 8.2.2020
BK Havlíčkův Brod - Mountfield HK
Mountfield HK
3:4
(0:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 31. J. Teplý (Koubek, Nosek), 47. Nosek, 50. Smetánka (A. Král) – 4. Mach (Trejbal), 24. Mráz (Šimek), 49. Sláma (Mach, P. Fiala), 57. Mráz (Šimek). Rozhodčí: Marek Honza, Jaroslav Žák. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Škoda) – T. Adam, P. Mrtka, K. Chymo (C), A. Král – Zoubek, Nosek, Koubek, J. Teplý, M. Fiala, F. Marek, Prchal (A), Smetánka

Mountfield HK: Kasal (Lequin) – Veselý, Šír, Žaba (A), Sklenář, Bezpalec, Mráz, P. Fiala – Čerevko, Vencl (C), J. Síla, Mach, Klíma, Sláma, Trejbal, Šimek