BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Kralupy n. Vltavou - Havl. Brod 6:5p - Krach v Kralupech: Junioři vedli, ale nakonec padli v prodloužení
Krach v Kralupech: Junioři vedli, ale nakonec padli v prodloužení

06.10.2019 | Štěpán Ondráček

KRALUPY NAD VLTAVOU – Havlíčkobrodští junioři jeli hájit první místo tabulky do dalekých Kralup nad Vltavou. Bruslaři po dvou třetinách vedli 5:3 a zdálo se, že si jdou za dalším vítězstvím. Domácí tým předvedl parádní obrat v utkání, když dokázal vyrovnat skóre v poslední minutě. Kralupy nakonec dotáhly celé utkání do prodloužení, kde získaly i druhý bod. O branky Havlíčkova Brodu se postarali Lukáš Pokorný, Matyáš Machovský, Jaroslav Musil a dvojnásobný střelec Patrik Vacík.

8., neděle 6.10.2019, Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
HK Kralupy nad Vltavou
HK Kralupy nad Vltavou - BK Havlíčkův Brod
6:5p
(1:3, 2:2, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Štibran (Litera), 26. Kleveta (Kočí), 39. Němec (Marek), 46. Šiška (Kočí), 60. Drozda (Němec, Hájek), 62. Kučera (Drozda) – 5. Vacík (TS), 6. Musil (Cachnín, Škareda), 17. Pokorný (Musil, Cachnín), 25. Vacík (Kerber, Pártl), 34. Machovský (Košťál). Rozhodčí: Battěk – Kučera, Schopf. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 36:33 (9:13, 16:12, 8:8 - 3:0). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 6:5p.

HK Kralupy nad Vltavou: Kufa (25. Halamka) – Drozda, Hájek, Hes, Zedek, Kučera, Šimůnek – Litera, Kočí, Němec, Bradáček, Šmíd, Kleveta, Srbek, Marek, Šiška, Štibran, Januška (C), Pejchal

BK Havlíčkův Brod: Bielecký (Nedvěd) – Škareda (C), Trupl, Kratochvíl, Kerber, Marek – Pártl, Cachnín (A), Musil – Pokorný, Vacík, Janiurek – Košťál (A), Machovský, Havel