14. 10. 2012 | Richard Wagner

Mladší dorostenci na jihu Čech neuspěli, z Budějovic vezou porážku

Č E S K É B U D Ě J O V I C E - Mladší dorost Havlíčkova Brodu opět prohrál a na svém kontě má i nadále jen tři body, které vybojoval na domácím ledě s Táborem. Havlíčkobrodští Rebelové promrhali úvod zápasu a po jedenácti minutách prohrávali již 0:3. Rebelové se prosadili až za stavu 4:0, kdy čestný úspěch zaznamenal Lukáš Vala. V brance Havlíčkobrodských se objevil znovu mládežnický reprezentant Jan Brož, který čelil jedenapadesáti střelám a byl Rebelům oporou.

Skvělý vstup do utkání měl domácí Motor, který úvodní tlak přetavil v branku. Jiří Ondráček našel číhajícího Tomáše Fencla, který prostřelil Jana Brože. Ten byl v následujících minutách v jednom kole a Rebelové se soustřeďovali hlavně na brejky. Budějovičtí dokázali navýšit své vedení v polovině třetiny. Jan Bárta stál na konci kombinace a prostřelil hostujícího muže s maskou. Uběhla minuta a půl a MOUNTFIELD vedl již o tři góly. Po přihrávce Natana Vráblíka se prosadil Jiří Ondráček. Druhou polovinu první části ovládli brankáři, kteří puky za svá záda nepustili.

Druhá třetina začala vzájemnou potyčkou mezi Jakubem Lacinou a Tomášem Fenclem, za níž oba kohouti vyfasovali po dvou minutách. České Budějovice kontrolovali vedení a lépe bruslili, ale branku nevstřelili ani ve dvou přesilovkách. Obrovskou šanci na vstřelení gólu měli i Rebelové, kterým byla nabídnuta přesilovka pět na tři. Motor v čele s výborným gólmanem Petrem Kváčou však dlouhé oslabení zvládl a skóre zůstalo neměnné.

Závěrečnou část utkání začali lépe opět domácí a David Bušek jim nabídl přesilovku. Ta sice branku nepřinesla, ale minutu po jejím skončení již udeřilo. Výborný Brož již nestačil na pokus Jana Bárty. Hra pokračovala ve stejném duchu, ale do hry se stále více dostávali i Rebelové, kteří krátce po polovině třetiny dokázali snížit. Volného puku se chopil Lukáš Vala a překazil Petru Kváčovi naději na čisté konto. Závěr zápasu ještě nabídl několik šancí, ale gólmani projevili své kvality a výsledek zůstal stejný.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Jakub Abbrent 0 0 0 -1 2
Jiří Benák 0 0 0 -2 0
David Bušek 0 0 0 1 4
Tomáš Cejpek 0 0 0 -2 0
Patrik Hrabaň 0 0 0 -1 2
Jan Jelínek 0 0 0 -1 0
Daniel Kolouch 0 0 0 0 0
Jiří Kopic 0 0 0 0 0
Jakub Kraučuk 0 0 0 -1 0
Jakub Lacina 0 0 0 -2 4
David Michálek 0 0 0 -1 0
Tomáš Nguyen 0 0 0 -1 0
Dominik Suchý 0 0 0 -2 0
Jan Vacek 0 0 0 0 0
Lukáš Vala 1 0 1 0 0
Ondřej Veselka 0 0 0 -2 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Jan Brož 60 51 4 47 92,16 0 0

Ohlasy k utkání

9 kolo, neděle 14.10.2012 od  
4:1
(3:0, 0:0, 1:1)
Č. Budějovice - Havl. Brod
ELIOD extraliga mladšího dorostu

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Fencl (Ondráček), 10. Bárta (Fencl, Šulek), 11. Ondráček (Vráblík), 45. Bárta (Šulek) - 52. L. Vala. Rozhodčí: Marcel Mandrysz - Bogdan Mychajlišin, Jan Brůha. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 51:20. Průběh utkání: 4:0, 4:1.

Sestavy

Č. Budějovice

Kváča (F. Schwarz) - Benda, Kadlec, Klimecký, Kubeš, Stehlík, Tintěra, Švagr - Blahuta, Bárta, Fencl, Jiřinec, Matějka, Mašek, Ondráček, Pánek, J. Schwarz, Vráblík, Šulek

Havl. Brod

Brož (Marek) - Benák, Bušek, Hrabaň, Kopic, Lacina, Suchý, Vacek - Abbrent, Cejpek, Jelínek, Kolouch, Kraučuk, Michálek, Nguyen, L. Vala, Veselka

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři