31. 8. 2021

Nepříjemné zranění předčasně ukončilo zápas se Dvorem

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Havlíčkobrodští hokejisté zamířili na odvetné utkání proti místnímu RODOSU, který v prvním měření sil porazili 6:5 po prodloužení. Hokejový klub začal duel lépe, když se ve čtvrté minutě prosadil Dvořák. Šest minut před koncem první třetiny přišlo nepříjemné zranění Bruslaře Jakuba Košťála, který byl zasažen odraženým pukem do obličeje. Utkání bylo k vážnosti zranění hokejisty Havlíčkova Brodu ukončeno. Celý klub BK Havlíčkův Brod přeje Jakubovi brzké uzdravení.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, úterý 31.8.2021 od 18:00
Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem
1 : 0
(1:0)
Dvůr Králové - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 4. Dvořák (Valášek, Voňka). Průběh utkání: 1:0.

Sestavy

Dvůr Králové

Marek (Brázdil) – Muška, Voňka, Karlík, Matějíček, Tondr, Franc – Bláha, Dvořák, Ježek, Valášek, Havlas, Vácha, Půhoný, Bucek, Hoskovec, Luštinec, Moučka, Procházka

Havl. Brod

Petržílka (Nedvěd) – Kliment, Čermák, J. Ludvík, Janoušek, Najman, Krejčí – Bulín, D. Košťál, Čejka – Voříšek (C), Mlynář, Holenda – Kalač, T. Ludvík, J. Košťál

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři