31. 8. 2021 | Štěpán Ondráček

Nepříjemné zranění předčasně ukončilo zápas se Dvorem

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Havlíčkobrodští hokejisté zamířili na odvetné utkání proti místnímu RODOSU, který v prvním měření sil porazili 6:5 po prodloužení. Hokejový klub začal duel lépe, když se ve čtvrté minutě prosadil Dvořák. Šest minut před koncem první třetiny přišlo nepříjemné zranění Bruslaře Jakuba Košťála, který byl zasažen odraženým pukem do obličeje. Utkání bylo k vážnosti zranění hokejisty Havlíčkova Brodu ukončeno. Celý klub BK Havlíčkův Brod přeje Jakubovi brzké uzdravení.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, úterý 31.8.2021 od 18:00
Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem
1:0
(1:0)
Dvůr Králové - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 4. Dvořák (Valášek, Voňka). Průběh utkání: 1:0.

Sestavy

Dvůr Králové

Marek (Brázdil) – Muška, Voňka, Karlík, Matějíček, Tondr, Franc – Bláha, Dvořák, Ježek, Valášek, Havlas, Vácha, Půhoný, Bucek, Hoskovec, Luštinec, Moučka, Procházka

Havl. Brod

Petržílka (Nedvěd) – Kliment, Čermák, J. Ludvík, Janoušek, Najman, Krejčí – Bulín, D. Košťál, Čejka – Voříšek (C), Mlynář, Holenda – Kalač, T. Ludvík, J. Košťál

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner