BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Ledeč nad Sázavou 5:3 - Páté třídy zvládly drama s Ledčí
Páté třídy zvládly drama s Ledčí

06.10.2013 | Richard Wagner

Havlíčkův Brod - Rebelové sehráli na svém ledě nádherné utkání plné zvratů. Po první třetině vedl celek z Kotliny již 2:0, ale Jakub Egart dokázal srovnat a ve třetí třetině dokonce Ledečtí zápas zcela otočili. Rebelům se však podařilo vyrovnat a následně zaúřadoval Josef Dáňa, jenž svou druhou trefou v utkání otočil vývoj zpět na stranu bojovníků z Kotliny. Výsledek pak pojistil Patrik Vacík, pro nějž to byl také druhý zásah do černého.

4.kolo, neděle 6.10.2013
BK Havlíčkův Brod - HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
5:3
(2:0, 0:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 3. Rauš (D. Vacík), 17. Dáňa (Besmák), 52. P. Vacík (Rauš), 56. Dáňa (Besmák), 57. P. Vacík (D. Vacík) - 31. Egart, 38. Egart, 45. Cihlář. Rozhodčí: Jakub Capouch - Vít Stehlík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: -. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3.

BK Havlíčkův Brod: Chvalkovský (31. Pazderka) - Kutlvašr, Dáňa, Novotný, Kozlík, Vašák, Besmák, Krejčí, Vlach, Beznoska, Juřica, Rauš, Holenda, Trupl, P. Vacík, D. Vacík, Horáček

HC Ledeč nad Sázavou: Bukovský - Böhm, Cihlář, Egart, Hoskovec, Chladová, Jindra, Pešek, Píska, Sedláček, Souček, Panský, Líska