17. 3. 2014 | Richard Wagner, Pavel Brdičko

Sedmákům zhořkl závěr sezony v prostřední části

Choceň - Havlíčkobrodští hokejisté sedmých tří se vydali do Chocně, kde se chtěli rozloučit s touto sezonou úspěšně a ziskem plného počtu bodů. Rebelové také proto začali velice svižně a již ve druhé minutě ujel svým typickým způsobem Lukáš Pokorný, jenž poslal svůj tým do vedení. Domácí ale kontrolovali v sedmé minutě na 1:1 a choceňský kapitán Vít Rozlílek tak začal svou "one-man show". Hosté se ale nevzdali a do vedení je znovu dostal po úniku po křídle Patrik Brdičko. Domácí však ještě v téže třetině vyrovnali. Prostřední třetina se hostům vůbec nepovedla, kdy hlavně ke konci dvakrát zbytečně inkasovali a Vít Rozlílek tak dovršil hattrick, jejž předtím doprovodil i dvěma asistencemi. Rebelové se nechtěli vzdát snadno a sahali po lepším výsledku, měli několik přesilovek, ale bohužel vyšli naprázdno. Za Broďáky si zahráli z důvodu absencí několika hráčů i mladší ročníky zastoupené Matějem Truplem, Martinem Horáčkem a Patrikem Vacíkem, které si nevedly vůbec špatně. Výborně opět zachytal gólman Martin Holata, když se svou lapačkou kolikrát až kouzlil.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Patrik Brdičko 1 0 1 0 4
Adam Dvořák 0 0 0 0 0
Martin Horáček 0 0 0 0 0
Filip Lacina 0 0 0 0 0
Lukáš Pokorný 1 0 1 0 0
Adam Rybáček 0 0 0 0 0
Valentýn Smolko 0 0 0 0 0
Matěj Škareda 0 0 0 0 0
Matěj Trupl 0 0 0 0 0
Patrik Vacík 0 0 0 0 2

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Martin Holata 60 5 5 0 0,00 0 0

Ohlasy k utkání

N14. kolo, sobota 15.3.2014 od  
5:2
(2:2, 3:0, 0:0)
Choceň - Havl. Brod
7. třída

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 7. Rozlílek (Lipenský), 14. Rouha (Rozlílek), 26. Rozlílek (Rouha), 38. Rouha (Rozlílek), 40. Rozlílek - 2. Pokorný, 10. Brdičko. Vyloučení: 6:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.

Sestavy

Choceň

Dostálek (47. Čechlovský) - Hricuš, Lesák, Kubíček, Petrů, Matějka, Uhnavý, Šimerda, Trnka, Rozlílek "C", Skála, Rouha, Lipenský.

Havl. Brod

Holata - Smolko, Škareda, Horáček, Trupl, Pokorný, Rybáček, Brdičko "C", Dvořák, Lacina, P. Vacík.

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu