BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chrudim - Havl. Brod 2:3p - Skvělý finiš: Juniorka uhrála cenné dva body proti Chrudimi!
Skvělý finiš: Juniorka uhrála cenné dva body proti Chrudimi!

16.02.2020 | Štěpán Ondráček

CHRUDIM – Havlíčkobrodští junioři skoro po dvoutýdenní odmlce odehráli další důležité utkání. Mladí Bruslaři vyjeli na led Chrudimi. Domácí začali skvěle, když se v páté minutě dostali do vedení. Celek z Vysočiny srovnal ve druhé části zásluhou Patrika Vacíka. Chrudimští potom ještě jednou šli do vedení, když využili na konci druhé třetiny přesilovou hru. Domácí tým držel těsné vedení do 55. minuty, ve které poslal utkání do prodloužení Richard Cachnín. Chrudim byla sice střelecky aktivnější, ale druhý bod putoval na Vysočinu, když ho vystřelil podruhé za sebou obránce Matěj Krejčí.

39.kolo, neděle 16.2.2020, Zimní stadion Chrudim
HC Chrudim
HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod
2:3p
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Cimburek (Pejzl), 39. Pejzl (Dubovčí, Hledík) – 25. Vacík (Košťál, Pártl), 55. Cachnín (Musil, Pejchal), 65. Krejčí (Cachnín, Musil). Rozhodčí: Martin Vepřovský – Ladislav Hrabal, Dominik Kalina. Vyloučení: 8:7, navíc Pejzl (CHR) 5 + TH [NESP], Fiala 10 min. OT [NESP], Endl (oba HBR) 10 min. OT [BSH], Kerber (HBR) 5 + OK [KOL]. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 41:33 (11:14, 10:11, 14:7 – 6:1). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3p.

HC Chrudim: Matoušek (Novotný) – Dubovčí, Odehnal, Hybeš, Votava, Pejzl, Cimburek – Hrdlička, Hledík, Langr (C), Hebek, Formánek, Pavlík (A), Půlpán, Matušek, Hykl, Kmoníček

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Vácha) – Kerber, Krejčí, Endl, Kratochvíl, Křišta, Trupl, Škareda (C) – Musil, Vyvial, Fiala, Pártl, Košťál (A), Machovský, Pejchal, Cachnín (A), Pokorný, Vacík