BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Ústí n. L. - Havl. Brod 4:2 - Trápení juniorky pokračuje, padla i v Ústí nad Labem
Trápení juniorky pokračuje, padla i v Ústí nad Labem

10.01.2020 | Ladislav Vácha

Havlíčkobrodští junioři se vydali do Ústí nad Labem v oslabené sestavě, když měli k dispozici jen třináct hráčů do pole. Slovan byl aktivnější a postupně si vypracoval tříbrankový náskok. Mladí Bruslaři však zabrali a zadělali na drama. Ve 48. minutě prolomil střeleckou mizérii Radim Pejchal a v 57. minutě vstřelil kontaktní branku Matyáš Machovský. Víc už však Cachnínovi svěřenci nestihli, navíc inkasovali při závěrečné hře bez brankáře a odvezli si porážku 2:4.

30.kolo, pátek 10.1.2020
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slovan Ústí nad Labem - BK Havlíčkův Brod
4:2
(1:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Šešina, Šindelář), 21. Gottfried (Harkabus, Janoušek), 36. Harkabus (Janoušek, Stuchlý), 60. Janoušek (Šindelář, Brandner) – 48. Pejchal (Košťál, Kerber), 57. Machovský (Pejchal, Trupl). Rozhodčí: Daniel Kraval – Patrik Goltsch, Lukáš Sýkora. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 45:24 (11:10, 23:5, 11:5). Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.

HC Slovan Ústí nad Labem: Svoboda (Kmoch) – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Matloch, Hampl, Šindelář, Brandner, Harkabus, Janoušek, Kušej, Čermák

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Bielecký) – Kerber, Klofáč, Kratochvíl, Endl, Trupl, Škareda – Pártl, Kravec, Košťál, Vacík, Machovský, Pejchal, Juřica