17. 11. 2023 | Milan Sochor, Ladislav Vácha

Čenda Vaněček? Na zápas se Žďárem jsem byl nadrženej, přiznává

Bruslaři před parádní diváckou kulisou v Kotlině porazili Žďár nad Sázavou. Přestože byli Broďáci v derby střelecky aktivnější, jedním z hrdinů atraktivního duelu byl brankář Čeněk Novák. Chytil trestné střílení a ve třetí třetině vytasil několik až zázračných zákroků. „Čenda Vaněček!“ skandovali spoluhráči. „Bylo tam víc těžkých věcí. Jednou se odrazil puk doprava a já už jsem tam jenom skočil. Trefilo mě to do masky. Pak byla u první tyčky nahrávka, já jsem se přesouval, jenom jsem instinktivně máchnul lapačkou a skončilo to v ní,“ popisuje už seriózně havlíčkobrodský gólman. V co se modlil před trestným střílením? Proč jeho přítelkyně spala ve vedlejší místnosti? Podívejte se na celý rozhovor s Čeňkem Novákem.


Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner