15. 11. 2023 | Milan Sochor

Co vás dnes v Kotlině čeká? Přijďte na derby připravení

Derby je tady. Dnes 15. listopadu od 18:00 vypukne v rámci 15. kola bitva Bruslařů proti Žďáru nad Sázavou. Soupeře jsme na našem webu už představili. Teď se podíváme na podrobnější informace, co můžete v Kotlině čekat.

Změna v otevření vchodů

V průběhu sezony jste si zvykli na otevření tří vchodů, dnes budou pro domácí fanoušky otevřeny pouze dva. Kvůli nízkému vytížení vstupu na východní tribuně směrem od Žižkova zůstane dnes tento vchod uzavřen. Na zimní stadion se tedy dostanete vstupem na západní tribuně (tribuna na sezení) a vstupem pod Restaurací Kotlina.

Speciální vchod pak bude vyhrazený pro hostující fanoušky ze Žďáru nad Sázavou. Ti se do Kotliny dostanou únikovým východem u sektoru hostů (mezi hlavním vstupem na západní tribuně a vstupem do tělocvičny).

Jak se vyhnout frontám u vstupů a u pokladny?

Na derby proti Žďáru nad Sázavou očekáváme vyšší návštěvu. Frontě u pokladny se vyhnete tím, že si vstupenku zakoupíte online. U vstupu jen načtete QR kód své vstupenky, kterou si můžete vytisknout, nebo ji můžete ukázat na displeji vašeho mobilního telefonu. Kromě toho, že se vyhnete čekání ve frontě, ještě ušetříte. Frontě u vstupů se vyhnete tím, že přijdete s větším časovým předstihem.

O první přestávce vás oslní Superstar show

Dnes se kromě třaskavé bitvy na ledě můžete těšit také na zajímavý přestávkový program. Hned na první pauzu si pro vás chystá překvapení předseda klubu Miroslav Třetina. Na předvedenou show nebude sám, více ale zatím neprozradíme. Nechte se překvapit, máte se na co těšit.

O druhé přestávce se můžete těšit na krasobruslařské vystoupení

Klub BK Havlíčkův Brod není jen o mužském a mládežnickém hokeji. Pod hlavičkou BK vystupují také naše krasobruslařky. A jedna z nich se vám dnes představí. O druhé pauze pro vás vystoupí šestiletá Rozálie Kaplanová, která se rozvíjí pod vedením trenérek Jaroslavy Pavlasové a Andrey Vlasákové.

Koupit vstupenku na derby online

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu