15. 11. 2022 | Redakce

Předprodej vstupenek: Superstar se loučí

Velký zápas Míry Třetiny je tu! Superstar se před státním svátkem ve středu 16. listopadu od 18:00 loučí se svojí úžasnou kariérou. Buďte u toho i vy!

O derby s podtitulem „Superstar se loučí“, ve kterém nastoupí Míra Třetina ke svému poslednímu soutěžnímu utkání a rozloučí se se svojí parádní kariérou, je velký zájem. Přijďte proto včas, abyste nepřišli o nic z chystaného programu. Ideálně si můžete vstupenku zakoupit už v předprodeji. Předprodej bude probíhat od 13:00 v Hockey Shopu HB na Zimním stadionu Kotlina. Cena vstupenky bude 100 Kč, studenti a senioři zaplatí 60 Kč, děti do výšky 135 cm mají vstup zdarma.

Pokud předprodej nestihnete, přijďte do Kotliny s co největším časovým předstihem. Otevřeny budou dvě pokladny – hlavní pokladna vedle vstupu do VIP a dolní pokladna pod restaurací Kotlina. Pro hostující fanoušky ze Žďáru nad Sázavou bude vyhrazený samostatný vstup. Utkání začíná v 18:00.

Program utkání:

 • Slavnostní buly
 • 1. přestávka: Nastoupení téměř kompletního týmu, který v sezoně 2005/2006 vybojoval postup do 1. ligy
 • 2. přestávka: Soutěž o ceny s tematikou Superstar se loučí
 • Překvapení na konec
 • Speciální puky
 • Speciální dres
 • Afterparty

Máte zájem o speciální dres nebo památeční puk? Můžete si je pořídit přímo na zápase v bufetu pod restaurací Kotlina. Ale pozor, dresy i puky budou na utkání jen v omezeném množství.

Důležité informace:
 • Základní vstupné: 100 Kč
 • Vstupné pro studenty a seniory: 60 Kč
 • Vstupné pro děti do výšky 135 cm: zdarma
 • Předprodej vstupenek: od 13:00 v Hockey Shopu HB na Zimním stadionu Kotlina

Fanoušci chystají před začátkem zápasu velkolepou choreografii, budou proto potřebovat i vaši pomoc. Poslouchejte prosím instrukce fanoušků z kotle. Předem moc děkujeme za spolupráci!

Pokud se budete chtít na této optické prezentaci, jejíž náklady šplhají do desítek tisíc korun, také podílet, můžete fanouškům z kotle přispět do kasiček, se kterými se budou po zimním stadionu pohybovat.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner