BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Kladno 3:6 - Juniorům dvoubrankové vedení nestačilo. Proti Kladnu vyválčili jen nadstavbový bod
Juniorům dvoubrankové vedení nestačilo. Proti Kladnu vyválčili jen nadstavbový bod

11.01.2019 | Milan Sochor

HAVLÍČKŮV BROD – O záchranu bojující junioři byli v prvních dvou třetinách aktivnějším týmem a dvakrát v nich vedli, v prostřední části hry dokonce o dvě branky. Ani to ale na větší bodový přísun do tabulky nestačilo. Rytíři ještě před druhou přestávkou dokázali vyrovnat. Zlom přišel krátce po začátku třetí dvacetiminutovky, když hosté otočili vývoj utkání ve vlastním oslabení. Vítězství si pak Kladenští pojistili už jenom dvěma góly do prázdné brány. Malou útěchou může domácím být alespoň získaný bod z nadstavbového prodloužení.

B10, pátek 11.1.2019, ZS Kotlina
BK Havlíčkův Brod - Rytíři Kladno
Rytíři Kladno
3:6
(1:1, 2:2, 0:3 – N 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Cachnín (Vacík), 31. Tecl (Cachnín, Vacík), 36. Holenda (Kerber, Švec), 62. Cachnín (Pejchal) – 19. O. Bláha (Filip, Novotný), 38. Husarik (Čermák, Bernat), 39. Filip (Štrombach, O. Bláha), 41. O. Bláha (Zich), 59. Rendla (Čermák), 60. Štrombach. Rozhodčí: Petr Lacina – Ondřej Polák, Lukáš Rampír. Vyloučení: 4:5, navíc Staněk (KLA) 10 min OT [NESP]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 87. Střely na branku: 45:40 (17:11, 16:19, 11:10 – 1:0). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6. Prodloužení: 1:0.

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Vacík, Dudycha, Nepokoj, Dvořák, Horák, Pejchal, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Holenda, Hromádka, Švec – Petržilka, Pártl

Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Kvapil, Zíka, Veber, Zich (A) – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák

Podrobnosti připravujeme...

Ohlasy trenérů

Jiří Čelanský (BK Havlíčkův Brod): Dneska neprohrál horší tým, ale bohužel. Asi není náhoda, že zápasy takto ztrácíme. Co se týče hry, nemám moc co vytknout. I když samozřejmě vždycky tam jsou nějaké momenty, kdy z toho vypadneme. Měli jsme víc ze hry, ale bohužel nula na kontě. Stále stejná písnička.

Jiří Kopecký (Rytíři Kladno): Myslím si, že jsme získali trochu šťastné tři body, protože domácí hráli velice dobře. Za stavu 1:3 jsme dali dva góly, které nás trošku postavily na nohy. Na začátku třetí třetiny jsme přidali ještě čtvrtý. Potom to začal být takový boj, ale naštěstí jsme to ustáli a pak jsme dali dva góly do prázdné brány. Musím říct, že na to, že soupeř je poslední, jeho hra na to vůbec nevypadá. Jeho hra se mi velice líbila.