BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Slavia - Havl. Brod 1:3 - Mladší dorostenci si poradili s dalším extraligovým soupeřem
Mladší dorostenci si poradili s dalším extraligovým soupeřem

30.01.2011 | Eva Streichsbierová

Mladší dorostenci Havlíčkova Brodu si připsali třetí vítězství v řadě. Po brněnské Kometě a Pardubicích odcházela ze souboje s mladými Rebely s prázdnou také Slavia Praha. Svěřenci trenérské dvojice Václav Adam, Milan Kraučuk si z hlavního města přivezli tři body za výhru 3:1.

27.kolo, neděle 30.1.2011, Praha
HC Slavia Praha
HC Slavia Praha - BK Havlíčkův Brod
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
Branky Havlíčkova Brodu: Ludvík, Vosyka, Blaha

BK Havlíčkův Brod: Novák Č. (Novák M.) - Krajcigr, Žuček, Vala, Blaha, Mendl, Lobo, Lacina, Bancíř - Beránek, Vlček, Zohorna - Hlídek, Ludvík, Vosyka - Málek, Voplakal, Jojda - Vala, Kolouch.

První třetina byla oboustranně vyrovnaná, a to i po výsledkové stránce. Obě mužstva se trefila jednou a stav zápasu byl nerozhodný 1:1. „Utkání mělo vysokou úroveň,“ pochvaloval si Kraučuk. „Všichni naši kluci zaslouží maximální pochvalu,“ dodal.

Také po druhé dvacetiminutovce měly oba mančafty k výhře stejně daleko, stále svítil na ukazateli skóre výsledek 1:1. „Pak se nám ale v poslední třetině podařilo soupeři odskočit a těsné vedení už jsme udrželi. Navíc jsme trefili prázdnou bránu při domácí power play,“ radoval se trenér.

Za poslední tři zápasy mají extraligoví mladší dorostenci Havlíčkova Brodu parádní bilanci – devět bodů a aktivní skóre 14:7. „Teď se držíme na vítězné vlně, daří se nám a doufáme, že to nějakou dobu ještě vydrží,“ svěřil se s přáním Adamův asistent. Ve čtvrtek 3. února pocestují mladí Rebelové do Hradec Králové.